Reklama
Polska Biega - Brzesko Biega
ROZRYWKA - Aktualności
czwartek, 20 września 2007 17:31
shoesPod koniec września (29-30.09) odbędzie się kolejna edycja akcji "Polska biega". To akcja, organizowana przez "Gazetę Wyborczą", Telewizję Polską i Radio Zet, której celem jest zachęcanie Polaków do aktywnego spędzania wolnego czasu i zdrowego stylu życia.  Bieg Jesieni - to już kolejna, 3 odsłona tej akcji. Brzesko wzięło dotychczas udział w pierwszej edycji akcji. Cieszyła się ona bardzo dużym zainteresowaniem miłośników joggingu i wszystkich tych, którzy postanowili się ruszać dla zdrowia. Gmina Brzesko jako jedna z niewielu w regionie tarnowskim aktywnie włączyła się w przygotowania do imprezy. Organizatorzy uważają, że jest to doskonała forma promocji zarówno zdrowego trybu życia wśród mieszkańców, jak również pozytywnego wizerunku gminy w naszym regionie.
 
Pożegnanie lata 2007 - zobacz program
ROZRYWKA - Aktualności
sobota, 08 września 2007 10:21

Już za kilka dni dźwięk szkolnych dzwonków dobitnie zaświadczy o tym, że kończą się wakacje. Potem jeszcze kilkanaście dni, i skończy się kalendarzowe lato. Smutne słowa, prawda? Ale, żeby jednak wkroczyć w nowy czas szkolnych i jesiennych smutków w dobrych nastrojach, zapraszamy na Pożegnanie Lata a.d. 2007. Miejsce: Plac Kazimierza Wielkiego. Termin: 14 września 2007. Gwiazda koncertu: Myslovitz. Czyli nie sposób ominąć tak zacne wydarzenie. Mamy przyjemność jako pierwsi podać mieszkańcom brzeska szczegółowy program imprezy:
 
Brzeskie wyciskanie razem z Tomi-Sport
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 24 sierpnia 2007 11:25

Jedną z imprez towarzyszących organizowanym z okazji Otwartego Turnieju Piłki Plażowej "Can Pack Open 2007” będzie konkurs wyciskania na ławeczce dla kobiet i mężczyzn. Od godziny 15.00 do 17.00 odbędzie się konkurs wyciskania sztangi leżąc na ławeczce na ilość powtórzeń oraz maksymalny ciężar. W pierwszej konkurencji każdy z zawodników będzie wyciskał sztangę o ciężarze 50 kg. Zwycięzcą konkursu zostanie zawodnik który wykona jak największą liczbę powtórzeń. W kolejnym konkursie zwycięży zawodnik, który wyciśnie największy ciężar. Z kolei panie będą rywalizowały ponosząc jak największą ilość razy 5 kg ciężarek. Dla najlepszych uczestników przygotowano puchary, dyplomy oraz atrakcyjne nagrody. Udział w konkursie jest bezpłatny dla wszystkich chętnych.
 
Maciej Silski oraz grupa Vox w Borzęcinie
ROZRYWKA - Aktualności
sobota, 18 sierpnia 2007 12:07

Legenda polskiej muzyki pop, odnosząca największe sukcesy w latach osiemdziesiątych grupa VOX oraz artysta reprezentujący młode pokolenie polskiej sceny muzycznej Maciej Silski to gwiazdy imprezy pn. "Borzęckie Święto Grzyba". Wydarzenie to będzie miało miejsce w najbliższą niedzielę, 19 sierpnia na stadionie sportowym w Borzęcinie Borku. Organizatorzy, którymi są: Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie oraz Koło Terenowe Galicyjskich Gospodarstw Gościnnych w Borzęcinie zapowiadają sporo atrakcji dla wszystkich uczestników zabawy. Dla dorosłych m.in. konkursy sportowe, zaś dla najmłodszych dmuchane wesołe miasteczko oraz inne atrakcję.
 
Zabawy dużych chłopców
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 17 sierpnia 2007 17:36

Wysoka sprawność, siła i celne oko – to cechy, które imponują prawie każdemu. Okazją do tego by zobaczyć prawdziwych profesjonalistów w akcji, a także spróbować swoich możliwości w tym zakresie będą pokazy organizowane przez Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Brzesku. 25 sierpnia w trakcie Otwartego Turnieju Piłki Plażowej „CAN PACK OPEN 2007” na terenie BOSiR-u przy ul. Wiejskiej 12 organizatorzy przygotowują szereg atrakcji dodatkowych związanych ze sportami walki, strzelectwem, oraz pracą policjantów.
 
Rock Fest '07 - mocne granie w Szczurowej
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 17 sierpnia 2007 10:27

1 września, już po raz drugi Szczurowa - a w zasadzie grupa ludzi z tej miejscowości zafascynowanych muzyką rockową - podjęła się organizacji festiwalu muzycznego. Nosi on nazwę ROCK FEST W SZCZUROWEJ. Organizatorem imprezy jest Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej, zaś pomysłodawcami są ludzie związani z zespołem Banda Wolanda. Właśnie dzięki ich inicjatywie kontynuowana jest myśl pokazywania w Szczurowej muzyki rockowej. W tym roku nastapi zmiana miejsca odbywania się koncertów. Mianowicie zespoły zaprezentują się na scenie sali kinowej, a nie jak to było w zeszłym roku w parku.
 
Country na Pasji
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 13 sierpnia 2007 23:17

Wyjątkowo atrakcyjnie zapowiada się sobota 18 sierpnia na Ranczo Pasja. Szczególnie dla miłośników muzyki country, która wlasnie wtedy rozbrzmiewać będzie w tym uroczym miejscu. Jak co roku, dzięki staraniom brzeskiego MOK-u będzie można przenieść się w klimat dzikiego zachodu. Zespoły takie jak MAŁA GENERAŁA PACZKA, HELLO, COUCH, to uznane firmy w świecie muzyki country, warto zatem ich posłuchać. Nie zabraknie również atrakcji dla dorosłych jaki dla dzieci. Ważnym punktem programu będą otwarte Mistrzostwa Brzeska w ujeżdżaniu mechanicznego byka, konkurencja trudna, wymagająca siły i odwagi, acz bardzo widowiskowa. Zapraszamy zatem na Ranczo Pasja.
 
C-BOOL w Czchowie - do zgarnięcia wejściówki
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 07 sierpnia 2007 14:47

Już 10 sierpnia (piątek) w Klubie Muzycznym Akropol będzie miała miejsce wyjątkowa impreza. Tego dnia gościem specjalnym klubu będzie jeden z najbardziej znanych polskich producentów muzycznych - C-BOOL, twórca niezapomnianych hitów klubowych Would you feel, House Baby czy What You See What You Want. Wraz z gwiazdą wieczoru na konsolecie zagrają rezydenci czchowskiego klubu DJ Kubol & DJ Silver. Na poziomie I zagra DJ Mario B, który zaprezentuje nieśmiertelne utwory w rytmie disco, natomiast na poziomie III będzie można pobawić się w rytmach r`n`b oraz pop. W związku z piątkową imprezą za pośrednictwem naszego portalu wierni klubowicze mogą wygrać darmowe wejściówki wraz z 50 zł bonusem do wykorzystania na jednym z 7 barów czchowskiego klubu.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 14

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .