Reklama
Piknik na Osiedlu Brzezowieckim
ROZRYWKA - Aktualności
sobota, 12 lipca 2008 00:03
Urząd Miejski w Brzesku, Miejski Ośrodek Kultury oraz Zarząd Osiedla Brzezowieckie zapraszają na V Piknik Osiedla, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 13 lipca na terenie boiska przy Szkole Podstawowej nr 3. Rozpoczęcie imprezy nastąpi o godzinie 14.00. W programie przewidziano liczne konkursy z nagrodami dla małych i tych trochę większych dzieci, loterię fantową, wspólne grillowanie. Dla najmłodszych czekać będzie wesołe miasteczko, będzie można również pojeździć konno pod okiem instruktora. O godzinie 18.00 wystąpi teatrzyk „Skrzat” ze sztuką „królewicz Wesołuch”. O 19.00 na scenie zaprezetnuje się kabaret „Jagodziarze” z Lipnicy Murowanej, a całość zabawy zakończy się około godziny 22.00 pokazem fajerwerków.
 
Wakacyjna oferta brzeskiej pływalni
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 04 lipca 2008 03:19
Do istniejącej już od dawna propozycji korzystania z pływalni w każdą pierwszą sobotę miesiąca nawet przez cały dzień w cenie biletu jednogodzinnego, Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji przez okres wakacji dla swoich Klientów rozszerzył dołożył jeszcze kolejną możliwość. W lipcu i sierpniu, a więc przez całe wakacje we wszystkie poniedziałki oferujemy bilet całodzienny. Jest on w cenie normalnego biletu jednogodzinnego – a więc dzieci i emeryci płaca jedynie 5 zł, studenci 7zł, a dorośli 8 zł. We wszystkie pozostałe dni można korzystać z MEGA BILETU – biletu dwugodzinnego, który kosztuje niewiele drożej niż bilet godzinny, a pozwala się cieszyć relaksem bez częstego spoglądania na zegar. W upalne dni to najlepszy sposób na rodzinny, a co najważniejsze bezpieczny wypoczynek.
 
Biesiada Agroturystyczna z zespołem 'Sami'
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 02 lipca 2008 16:25

Smakosze regionalnych potraw i amatorzy dobrej zabawy spotkają się już po raz jedenasty na Biesiadzie Agroturystycznej w Porąbce Uszewskiej. Zaplanowana na 6 lipca na g. 15 impreza obfitować będzie nie tylko w kulinarne specjały, ale także ciekawą ofertę muzyczną. W finale obejrzymy pokaz sztucznych ogni. Biesiada wpisała się już na stałe w kalendarz imprez wakacyjnych. Oryginalna formuła polegająca na prezentacji i ocenie potraw przygotowanych przez właścicieli gospodarstw agroturystycznych oraz koła gospodyń wiejskich z całego regionu przyciąga co roku prawdziwe tłumy.

 
Koncert zespołu RH+ w Borzęcinie
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 30 czerwca 2008 20:27
Wójt Gminy Borzęcin oraz Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie serdecznie wszystkich zapraszają na koncert wschodzącej gwiazdy polskiej sceny rockowej zespołu RH+. Występ odbędzie się w dniu 6 lipca (niedziela) na stadionie sportowym w Borzęcinie-Borku. Charakterystyczny skład (dwie gitary, bass, perkusja, trąbka oraz wokal) zapewniają grupie unikalne, rozpoznawalne brzmienie. Miało to swoje odzwierciedlenie na wielu większych, jak i mniejszych przeglądach muzycznych w całej Polsce, w których RH+ brało udział.  Zespół występował wspólnie z takimi gwiazdami, jak: Kult, Krzysztof Krawczyk, Zbigniew Wodecki, Kayah, Hey, Renata Dąbkowska, Ira, Myslovitz czy Szymon Wydra z Zespołem Carpe Diem.
 
Festyn parafialny
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 18 czerwca 2008 22:52

W minioną sobotę rodzice i dzieci z Katolickiego Klubu Sportowego "Olimp" od rana pracowali na placu, przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Brzesku, przygotowując atrakcje sportowe na festyn parafialny. W sumie zaplanowano 11 konkurencji i turniej tenisa stołowego. Wszystkie były bardzo ciekawe i ochotników do udziału w nich nie brakowało (również dorosłych). Najwięcej radości budziły "bieg pokutnika", "cięcie drewna" i "wbijanie gwoździ". Najwięcej chętnych było do "przeciągania liny" i "rzutu beretem". W sumie w zabawie wzięło udział ok. 100 uczestników. Zabrakło nam dyplomów medali i cukierków, za co nie obdarowanych bardzo przepraszamy. To zainteresowanie świadczy o wielkiej potrzebie tego typu działań.
 
'Show Dance' w Woli Dębińskiej
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 13 czerwca 2008 03:54
Blisko 50 uczestników zgromadził odbywający się w Zespole Szkół w Woli Dębińskiej Międzypowiatowy Indywidualny Konkurs Różnych Form Tanecznych „Show dance” – Po prostu tańcz i baw się. Wśród przedstawicieli 12 szkół z dobrej strony pokazali się reprezentanci gospodarzy. Do rywalizacji polegającej na krótkiej prezentacji dowolnej formy tanecznej przystąpili uczniowie z powiatu tarnowskiego, brzeskiego i dąbrowskiego. Komisja artystyczna (Teresa Prokop, Barbara Drabczyńska i Magdalena Ziółkowska) oceniała przygotowane programy w dwóch kategoriach wiekowych według regulaminu opracowanego przez organizatorów.
 
Euro 2008 - Wielkie kibicowanie
ROZRYWKA - Aktualności
sobota, 07 czerwca 2008 20:14

Dla kibiców piłki nożnej najbliższe tygodnie to największe piłkarskie święto od dwóch lat. Po nieudanym występie na mistrzostwach świata w Niemczech fani biało-czerwonych wiążą z ich historycznym, pierwszym awansem do EURO wielkie nadzieje. Zainteresowanie oglądaniem meczów z udziałem Polaków jest tak duże, że bilety do Austrii rozeszły się kilkanaście tygodni temu jak ciepłe bułeczki. Jak kibicować, to tylko w tłumie, który tworzy wyjątkową atmosferę. Oczywiście każdy zagorzały kibic piłki nożnej wie, że nie może się obejść bez odśpiewania "Polska, biało-czerwoni". Gdzie w Brzesku najlepiej oglądać EURO 2008?
 
Dni Brzeska 2008 - szczegółowy program
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 06 czerwca 2008 16:53

Latające Talerze, Coverfield, Vitage z Mieszysławem Jureckim i Krzsztofem Wałecki, Blue Tower oraz zespół Łzy to gwiazdy tegorocznych Dni Brzeska, które rozpoczną się już za niespełna dwa tygodnie. Doroczne święto miasta zainaugurowane zostanie w czwartek, w Piwnicy Brzeskiej przy Miejskim Ośrodku Kultury, spotkaniem z Agnieszką Martinką - laureatką Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów. W piątkowe popołudnie na stadionie Okocimskiego Brzesko zmierzą się ze sobą samorządowcy z dziennikarzami, dochód z tego meczu zostanie przekazany na rzecz brzeskich pięcioraczków. Poniżej przedstawiamy szczegółowy program obchodów Dni Brzeska 2008.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 14

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .