Reklama
Zbigniew Wodecki w Łysej Górze
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 18 sierpnia 2008 18:54

Zbigniew Wodecki będzie gwiazdą zaplanowanych na najbliższą niedzielę (24 sierpnia) dożynek gminnych w Łysej Górze. – To artysta, który na scenie zawsze jest bardzo profesjonalny. Dlatego możemy spodziewać się czegoś niezwykłego – zachwala Andrzej Potępa, dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury, które organizuje dożynki. Słowa dyrektora należy brać serio. Zbigniewa Wodeckiego zna osobiście z wielu występów, bo przed laty z nim współpracował. – Wykonawcy podczas koncertów zachowują się różnie. Zbigniew Wodecki daje z siebie wszystko śpiewając i grając zawsze na żywo – zapewnia. Początek występu gwiazdy wieczoru o godzinie 18.30 na boisku Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Same obchody święta plonów rozpoczną się w tym samym miejscu mszą świętą o godzinie 14.00.
 
W Borzęcinie wybrano Miss
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 06 sierpnia 2008 09:29

Kilka tysięcy osób bawiło się podczas niedzielnego święta w Borzęcinie. Emocji i śmiechu nie zabrakło, bo organizatorzy - wójt Borzęcina Janusz Kwaśniak oraz Gminny Ośrodek Kultury - zadbali o to, by program imprezy był naprawdę ciekawy. Mecze piłkarskie, zawody rodzinne, wiele konkursów, wybory Strong Mana gminy i Miss Borzęcina to tylko niektóre z wielu atrakcji. Kinga Martyńska z Zaborowa, z gminy Szczurowa przez rok będzie dzierżyła tytuł Miss Borzęcina. Pokonała siedem rywalek i w nagrodę otrzymała zestaw kina domowego, ufundowany przez gospodarza gminy, Janusza Kwaśniaka. - Jestem zaskoczona, wzruszona. Dziękuję za tę wspaniałą zabawę, za tę cenną nagrodę - mówiła najwyraźniej zaskoczona po wyborze nowa Miss Borzęcina.
 
Zbigniew Wodecki w Czchowie
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 28 lipca 2008 09:17

Średniowieczne inscenizacje, walki rycerskie, poskramianie ognia oraz koncert zespołu VIP, to wszystko czekało na tych wszystkich, którzy w niedzielne popołudnie udali się do Czchowa, gdzie odbywały się Dni Czchowa 2008 połączone z obchodami jubileuszu 800-lecia tego miasta. Wieczorem, na zakończenie obchodów wystąpił Zbigniew Wodecki, który swoimi największymi przebojami, w tym oczywiście niezapomnianą "Pszczółką Mają" oraz anegdotami zapewnił wszystkim doskonałą zabawę. Poniżej prezentujemy fotorelację z koncertu Zbigniewa Wodeckiego.
 
Sobota z Brathankami - fotorelacja
ROZRYWKA - Aktualności
niedziela, 27 lipca 2008 01:58

W sobotni wieczór na scenie przy Zespole Szkół w Czchowie obchodzono Dni Czchowa 2008, które są również kulminacją obchodów 800-lecia istnienia tej miejscowości. Na scenie zaprezentował się zespół UPSS, a także Exclusive Band z Krakowa. Gwiazdą wieczoru był natomiast zespół BRATHANKI. W niedzielę o godzinie 14.00 rozpocznie się inscenizacja  przedstawiająca średniowieczny Czchów - nie zabraknie zabaw plebejskich, potyczek i walki rycerskich. O 17.30 rozpocznie się koncert "najpiękniejsze melodie i tańce ludowe" w wykonaniu Zespołu Mali Czchowianie, zespołu instrumentalnego oraz chóru  z Czchowa. Natomiast o 21.00 na scenie pojawi się Zbigniew Wodecki.
 
Koncertowo w Czchowie
ROZRYWKA - Aktualności
sobota, 26 lipca 2008 01:36

Niezwykle ciekawie zapowiada się finał obchodów jubileuszu 800-lecia Czchowa. W sobotę czchowskiej publiczności zaprezentuje się zespół Brathanki, natomiast w niedzielę wystąpi Zbigniew Wodecki. Co ważne, sobotnio-niedzielne koncerty nie odbędą się jak to miewało miejsce w przeszłości na czchowskim rynku, lecz na placu przy hali sportowej obok Zespołu Szkół w Czchowie (ul. Sądecka - obok boiska piłkarskiego). Poniżej prezentujemy szczegółowy program obchodów Dni Czchowa.
 
Bracia oraz Szymon Wydra w Strzelcach Wielkich
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 16 lipca 2008 18:31

20 lipca na Błoniach w Strzelcach Wielkich koło Szczurowej, już po raz VIII odbędzie się koncert Charytatywny, którego organizatorami jest Komitet Budowy Kościoła w Strzelcach Wielkich oraz Parafia Rzymsko-Katolicka w Strzelcach Wielkich. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na tamtejszy kościół. W tym roku na scenie zaprezentuje się zespół BRACIA oraz Szymon Wydra wraz z zespołem Carpe Diem. Tegoroczny koncert charytatywny rozpocznie się o godzinie 15.00 Wstęp wolny. Organizatorem Koncertu jest Komitet Budowy Kościoła w Strzelcach Wielkich, Parafia Rzymsko-Katolicka w Strzelcach Wielkich, przy współpracy z Gminnym Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej, OSP Strzelce Małe i Strzelce Wielkie, Radą Sołecką Strzelec Wielkich.
 
Koncertowa sobota na Rancho Pasja
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 16 lipca 2008 12:25

W najbliższą sobotę na scenie Rancho Pasja wystąpi Cameron Vegas i jego nowy zespół „Wildhead”, który zaprezentuje utwory z swojego najnowszego albumu „House of Angels”. Cameron Vegas and Wildhead spędził dwa ostatnie lata pisząc i w ostatnim czasie nagrywając nowy album, który obiecuje  być wszystkim czego oczekiwali fani muzyki rockowej. To wydarzenie będzie pierwszą okazją zobaczenia występu na żywo oraz usłyszenia ich nowych nagrań. Obecnie trwają negocjacje z innymi zespołami, które  przyczynią się do tego, aby ten wieczór został zapamiętany. Wiemy, iż jednym z zespołów supportujących będzie Dzika Kiszka z Tarnowa. Cały koncert zostanie nagrany i w przyszłości udostępniony w postaci płyty DVD.
 
V Piknik Osiedla Brzezowieckie
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 15 lipca 2008 12:48

Tradycyjnie na terenie boiska Szkoły Podstawowej nr.3, 13 lipca 2008r. odbył się V Piknik Osiedlowy, który jak  i w latach ubiegłych zorganizował Zarząd Osiedla Brzezowieckie przy pomocy Urzędu Miejskiego i Miejskiego Ośrodka Kultury. Imprezę prowadziła Katarzyna Pacewicz-Pyrek. Burmistrz wraz z Przewodniczącym Rady zademonstrowali mieszkańcom jak funkcjonuje tak zwany hotspot czyli miejsce, w którym dostępny jest bezprzewodowy internet. Honorowymi gośćmi festynu byli posłowie Edward Czesak i Jan Musiał. Podczas pikniku najmłodsi korzystali do woli z dmuchanych zjeżdżalni, nie zabrakło również grillowanej kiełbaski i napojów. Sporą atrakcją okazała się loteria fantowa w której każdy los wygrywał. Wśród fantów znalazły się między innymi prace ofiarowane przez  uczestników  Warsztatów Terapii  Zajęciowej w Brzesku.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 14

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .