Reklama
Piknikowa sobota z zespołem Kombii
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 07 października 2008 00:21
Najbliższa sobota zapowiada się niezwykle ciekawie dla mieszkańców Brzeska. W ramach jubileuszu 75-lecia Okocimskiego Klubu Sportowego do Brzeska zawita drużyna 14 krotnego Mistrza Polski w piłce nożnej - Górnik Zabrze, który rozegra towarzyskie spotkanie z drugoligową drużyną Okocimskiego. Początek spotkania o godzinie 13.00. W tym dniu nie zabraknie również atrakcji muzycznych. Od godziny 15.00 w zespole pałacowo-parkowy odbywać się będzie część piknikowa. Dzięki nowym Właścicielom Pałacu Goetzów-Okocimskich w Brzesku zagra legendarny zespół Kombii. Początek koncertu zaplanowano na godzinę 18.00. Dodajmy, iż wstęp na piknik będzie bezpłatny.
 
Taneczna niedziela w Jadownikach
ROZRYWKA - Aktualności
niedziela, 05 października 2008 23:59
Stylowy walc angielski, pełen dystynkcji jego imiennik z Wiednia, skoczny jive i szalony quick-step. Pełne temperamentu passo oraz tango. I wreszcie gorąca samba, cha-cha oraz namiętna rumba. Oglądane co tydzień w telewizyjnym show tanecznym, w pierwszą niedzielę października na żywo, w Jadownikach, gdzie miał miejsce II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Brzeska. Turniej, w którym udział wzięło ponad 70 par z całej Polski. W imprezie zaprezentowali się młodzi, utalentowani tancerze oraz tancerki. Wśród uczestników zmagań mogliśmy podziwiać zawodników legitymujących się klasą taneczną "B", czyli takich, którzy niebawem mogą postarać się o najwyższe laury na tanecznych parkietach.
 
W niedzielę Ogólnopolski Turniej Taneczny
ROZRYWKA - Aktualności
czwartek, 02 października 2008 23:44
Stylowy walc angielski, pełen dystynkcji jego imiennik z Wiednia, skoczny jive i szalony quick-step. Pełne temperamentu passo oraz tango. I wreszcie gorąca samba, cha-cha oraz namiętna rumba. Oglądane co tydzień w telewizyjnym show tanecznym, zagoszczą po raz drugi w najbliższą niedzielę, w Jadownikach podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzeska. W imprezie zaprezentują się młodzi, utalentowani tancerze oraz tancerki. O godzinie 12.00 rozpoczną się eliminację w kat. 12-13 lat klasa D,C oraz kat. 14-15 klasa D,C. Natomiast w drugiej części turnieju, która rozpocznie się o godz. 17.00 wystąpią pary w kategorii powyżej 15 lat, klasa E,D,C,B. Organizatorami Turnieju jest Urząd Miejski w Brzesku, Miejski Ośrodek Kultury oraz Studencki Klub Taneczny AGH w Krakowie.
 
W sobotę pożegnanie lata z zespołem Big Day
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 08 września 2008 14:02
W najbliższy weekend odbędzie się tradycyjne pożegnanie lata połączone z Świętem Chleba. Tegoroczną gwiazdą będzie zespół BIG DAY. Obchody rozpoczną się w piątek (12 września) w sali wystawowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku, gdzie zainaugurowana zostanie wystawa kompozycji kwiatowych Katarzyny Pacewicz-Pyrek. W sobotę na Placu Kazimierza Wielkiego o godzinie 15.00 rozpocznie się maraton zabaw i konkursów dla najmłodszych. O godzinie 17.00 zaprezentuje się rozśpiewana orkiestra dęta z Wojnicza. Część koncertową zainauguruje o godzinie 19.30 zespół PTAKY. Natomiast o 21.00 na scenie pojawi się zespół BIG DAY. Poniżej prezentujemy ramowy program Pożegnania Lata i Święta Chleba.
 
Rock` Autostrada - koncert zespołu Dżem
ROZRYWKA - Aktualności
sobota, 30 sierpnia 2008 14:45

Już dzisiaj w Proszówkach koło Bochni zainaugurowana zostanie IV edycja festiwalu muzycznego Rock`Autostrada. W sobotę i niedzielę na scenie obok basenu w Proszówkach zaprezentują się zespoły z całej Polski, ale i nie tylko. W sobotę zobaczymy na scenie wykonawców z Bochni, Brzeska oraz Krakowa, a na deser zespół złożony z jurorów festiwalu. Podczas niedzielnej części konkursowej wystąpi 10 zespołów, w tym zespół Sunrise z Kijowa. Na scenie pojawi się również zwycięzca zeszłorocznej edycji festiwalu, zespół Orange The Juice. Na godzinę 19.45 przewidziano ogłoszenie wyników, natomiast o godzinie 20.00 rozpocznie się koncert legendarnego zespołu DŻEM. Dodajmy, iż wstęp na imprezę jest wolny.
 
Country na Pasji
ROZRYWKA - Aktualności
czwartek, 21 sierpnia 2008 15:04

Niezwykle ciekawie zapowiada się sobota 23 sierpnia na Ranczo Pasja. Szczególnie dla miłośników muzyki country, która właśnie wtedy rozbrzmiewać będzie w tym uroczym miejscu. Jak co roku, dzięki staraniom Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku będzie można przenieść się w klimat dzikiego zachodu. Zespoły takie jak MAŁA GENERAŁA PACZKA, HELLO, COUCH, SZÓSTA ZERO DWIE to uznane firmy w świecie muzyki country, warto zatem ich posłuchać. Nie zabraknie również atrakcji dla dorosłych jaki dla dzieci. Ważnym punktem programu będą otwarte Mistrzostwa Brzeska w rzucie kłodą drewnianą. Bilety w cenie 10 zł (dorośli) oraz 5 zł (dzieci) do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury oraz na Ranchu Pasja.
 
Święto Suszonej Śliwki
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 19 sierpnia 2008 09:33

24 sierpnia w gminie Iwkowa po raz kolejny odbędzie się Święto Suszonej Śliwki. Tym razem miejsce imprezy będzie stadion piłkarski w Kątach. Trakcie tegorocznego świętowania będzie można poznać smak wielu potraw, których głównym składnikiem będą śliwki. Nie zabraknie z pewnością mięs, ciast oraz napojów przygotowanych na bazie tych popularnych na terenie Iwkowszczyzny owoców. Potrawy przygotowane na tę okazję będą brały udział w konkursie kulinarnym. Dodatkowo każdy uczestnik imprezy będzie mógł wziąć udział w konkursie „ze śliwką w tle”. Oprócz tego organizatorzy przygotowali atrakcyjny program artystyczny. Na estradzie zaprezentują się lokalni artyści ludowi, tacy jak „Iwkowianie” i „Jakubkowianie”. W części wieczornej wystąpi gwiazda tegorocznego święta czyli zespół „Folkoperacja”. Na zakończenie natomiast do wspólnego biesiadowania, śpiewania i tańcowania zaprosi gości zespół „Stach Band”.
 
Borzęckie Święto Grzyba z Szymonem Wydrą
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 19 sierpnia 2008 09:30

W najbliższą niedzielę (24 sierpnia) już po raz drugi odbędzie się Borzęckie Święto Grzyba.  Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00, kiedy to w konkursie na najlepszą potrawę z grzybów zmierzą się koła agroturystyczne. Jak podkreślają organizatorzy nie zabraknie również konkursów i zabaw dla najmłodszych. Podobnie jak w roku ubiegłym dla uczestników Święta Grzyba czeka wiele mocnych akcentów muzycznych. O godzinie 15.30 na scenie pojawi się legendarny Andrzej Rosiewicz, znany z takich przebojów jak chociażby „Chłopcy Radarowcy”, „Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”. O godzinie 19.10 na scenie zaprezentuje się zespół People, natomiast o 20.30 na scenie pojawi się gwiazda tegorocznego Święta Grzyba – Szymon Wydra wraz z zespołem Carpe Diem. Warto podkreślić, iż w tym dniu na trasie Brzesko – Borzęcin – Brzesko, będzie kursował specjalny autobus dla uczestników Borzęckiego Święta Grzyba.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 14

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .