Reklama
Powiat Tarnowski. Podziękowanie dla policji
WYDARZENIA - Region Tarnowski
niedziela, 15 sierpnia 2021 21:29

W Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej, odbyły się tegoroczne powiatowe obchody Święta Policji Garnizonu Tarnowskiego. Podczas uroczystego apelu wręczone zostały odznaczenia i akty mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz medale związkowe. W uroczystościach uczestniczył Starosta Tarnowski Roman Łucarz. Na początku uroczystości Komendant Miejskiej Policji w Tarnowie insp. Mariusz Dymura, powitał wszystkich zebranych gości, policjantki i policjantów, dziękując im za zaangażowanie i wysiłek wkładany w codzienną służbę oraz wszystkim rodzinom policyjnym za cierpliwość, wsparcie i zrozumienie.

 
Powiat Tarnowski. Sport na pierwszym miejscu
WYDARZENIA - Region Tarnowski
niedziela, 15 sierpnia 2021 21:25

Na ręce Starosty Tarnowskiego – Romana Łucarza oraz Wicestarosty Jacka Hudymy, Prezes UKS Jedynka Tarnów Jarosław Wołowiec złożył podziękowania za wsparcie klubu w sezonie 2020/2021. Dzięki dotacji ze środków Powiatu Tarnowskiego młode zawodniczki, pod okiem profesjonalnych trenerów, mogą rozwijać swoją pasję sportową jaką jest siatkówka. Skladamy serdeczne podziękowania za życzliwość i ogromnie wsparcie, Staroście Tarnowskiemu Romanowi Łucarzowi, Wicestaroście Jackowi Hudymie oraz Członkom Zarządu Powiatu Tarnowskiego. Jako klub deklarujemy walkę o awans do TAURON Ligi, taki cel postawiliśmy przed trenerem i zawodniczkami - powiedział pełen optymizmu prezes klubu Jarosław Wołowiec.

 
Rozbudowa boiska w Faściszowej z programu „Sportowa Polska”
WYDARZENIA - Region Tarnowski
niedziela, 15 sierpnia 2021 21:23

Gmina Zakliczyn otrzymała 300 tys. zł z tegorocznej edycji Programu Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej „Sportowa Polska” na przebudowę i rozbudowę boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Faściszowej. Programem zarządza Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Inwestycja polegać będzie na przebudowie i rozbudowie boiska sportowego zlokalizowanego przy Szkole Podstawowej w Faściszowej. Zaprojektowano wymianę nawierzchni asfaltowej na sztuczną nawierzchnię wraz z wyposażeniem i infrastrukturą zewnętrzną.

 
Powiat Tarnowski sprzedaje pałac w Radłowie
WYDARZENIA - Region Tarnowski
piątek, 06 sierpnia 2021 11:56

Zakładając, że nie będzie innych oferentów, wystarczy mieć cztery miliony osiemset sześćdziesiąt pięć tysięcy złotych, by kupić pałac w Radłowie. Powiat tarnowski wystawia na sprzedaż zabytkowy, XIX-wieczny pałac Dolańskich w Radłowie. Przypomnijmy, że decyzja o spieniężeniu tego obiektu zapadła zaraz po tym, jak w 2019 roku zlikwidowano działającą tam szkołę średnią. Posiadłość jest wciąż w niezłym stanie, może pełnić różne funkcje i jest atrakcyjnie położona niedaleko zjazdu z autostrady A4. Pałac w Radłowie ma blisko dwustuletnią historię i mnóstwo pomieszczeń w środku do zagospodarowania. - Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą – mówi Roman Łucarz, starosta tarnowski. Więcej na ten temat na stronie internetowej powiatu lub w BIP Małopolska – Powiat Tarnowski.

 
Pochodząca z Łysej Góry Joanna Ogar-Hill ze srebnym medalem olimpijskim
WYDARZENIA - Region Tarnowski
środa, 04 sierpnia 2021 09:45

Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar-Hill zdobyły srebrny medal igrzysk olimpijskich w żeglarstwie, w klasie 470. Polki ukończyły wyścig medalowy na 4. pozycji i zapewniły sobie miejsce na podium. To siódmy medal reprezentacji Polski na tegorocznych igrzyskach. Mistrzyniami zostały Brytyjki Hannah Mills i Eilidh McIntyre. Trzecie miejsce zdobyły Francuski Camille Lecointre i Aloise Retornaz.  W wyścigu medalowym Polki zdobyły czwarte miejsce, wyprzedzając tuż przed metą duet z Francji i tym samym zapewniły sobie drugie miejsce w klasyfikacji generalnej olimpijskich regat. 

 
TOKIO. Joanna Ogar-Hill walczy o medal
WYDARZENIA - Region Tarnowski
wtorek, 03 sierpnia 2021 20:32

Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar-Hill zaliczyły słabe występy w kolejnym dniu igrzysk olimpijskich. Nie wszystko jeszcze stracone, ale szanse Polek na złoty medal zmalały niemal do zera. Jest to efekt dwóch kolejnych słabych występów naszych reprezentantek. Po ośmiu wyścigach strata do brytyjskiej załogi Mill/McIntyre wynosiła zaledwie jeden punkt. O złoto walczyły także Francuzki w składzie Lecointe/Retornaz, a różnice między tymi zespołami i Polkami a resztą stawki, były bardzo duże.

 
Medal coraz bliżej! Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar utrzymały pozycję liderek w klasie 470
WYDARZENIA - Region Tarnowski
piątek, 30 lipca 2021 11:10

Agnieszka Skrzypulec i pochodząca z Łyse Góry Jolanta Ogar utrzymały pozycję liderek po dwóch piątkowych wyścigach w klasie 470 na igrzyskach w Tokio. Za biało-czerwonymi półmetek rywalizacji. Medal jest coraz bliżej.

 
Tokio 2020: Joanna Ogar-Hill z Łysej Góry oraz Agnieszka Skrzypulec nadal pierwsze po czterech wyścigach
WYDARZENIA - Region Tarnowski
czwartek, 29 lipca 2021 11:01

Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar-Hill wciąż przewodzą w żeglarskiej klasie 470 podczas olimpijskiej rywalizacji w Tokio. W trzecim wyścigu Polki przegrały tylko z Brazylijkami Fernandą Oliveirą i Aną Barbachan, a w kolejnym uplasowały się na piątym miejscu. Polki w klasyfikacji mają cztery punkty przewagi nad Brytyjkami Hannah Mills i Eilidh McIntyre. Dzień wcześniej, w dwóch pierwszych wyścigach, Skrzypulec i Ogar były bezkonkurencyjme. Przed zawodniczkami jeszcze sześć regularnych startów, plus medalowy podwójnie punktowany z udziałem czołowej "10". Następne dwa wyścigi odbędą się w piątek.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 102

pr092021

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .