Reklama
Borzęcin. Gmina znowu czynna
WYDARZENIA - Borzęcin
środa, 05 maja 2021 00:00

Od dzisiaj 5 maja 2021 roku (środa) Urząd Gminy Borzęcin wznawia bezpośrednią obsługę wszystkich Interesantów. Jednocześnie przypominamy, że dzień wcześniej tj. we wtorek, 4 maja br. Urząd Gminy nie pracował. Dzień ten, na podstawie art. 130 §2 Kodeksu Pracy jest dniem ustawowo wolnym dla pracowników UG, w związku ze świętem przypadającym w sobotę 1 maja 2021 roku.

- W ramach trzeciej fali koronawirusa zmuszeni byliśmy do minimum o0graniczyc kontakty Interesantów z pracownikami urzędu. Podyktowane było to troską o zdrowie i życie zarówno mieszkańców, jak i pracowni9ków. Ponieważ mamy już za sobą trzecią falę, postanowiłem wznowić działalność urzędu w tradycyjnej formie. Oczywiście nadal obowiązuje reżim sanitarny: noszenie maseczek, dezynfekcja rąk oraz zastosowanie dystansu społecznego – mówi naszej redakcji Janusz Kwaśniak, wójt Borzęcina.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092021

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .