Reklama
Uście Solne. 104 lata Pani Anieli
WYDARZENIA - Szczurowa
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 00:00

Niedawno swoje 104 urodziny obchodziła Pani Aniela Słowik, mieszkanka Uścia Solnego. Z tej okazji Panią Anielę odwiedził Wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal wraz z zastępcą Haliną Święch. Nie zabrakło serdecznych życzeń, bukietu kwiatów, był tort oraz tradycyjne dmuchanie świeczek. Jubilatce życzymy przede wszystkim dużo zdrowia! Wszelkiej pomyślności i dalszej opieki Opatrzności Bożej – życzył w imieniu własnym, samorządu, jak i mieszkańców wójt Zbigniew Moskal.

Pani Aniela jest jedną z najdłużej żyjących mieszkańców powiatu brzeskiego. Na świat przyszła pod koniec I wojny światowej. Przeżyła trudne czasy okupacji niemieckiej oraz stalinizmu w Polsce. Jaka jest recepta na długowieczność/ Praca, zdrowe odżywanie się, modlitwa oraz regularny post. Dostojnej Jubilatce, w imieniu całej naszej redakcji składamy najserdeczniejszy życzenia: dużo zdrowia.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

052021

pr052021s

tymeksiepomaga

oferta-edu

 

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .