Reklama
Dębno. Konkursowe zmagania pod patronatem wójta
KULTURA - Aktualności
wtorek, 13 kwietnia 2021 10:23

Wiesław Kozłowski, wójt Dębna objął swoim honorowym patronatem konkurs fotograficzny. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest złożenie zgłoszenia konkursowego do dnia 28 maja 2021 r. do godz. 14:00. Zgłoszenie należy dostarczyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Zgłoszenie do Konkursu Fotograficznego ,,Sercem i Migawką czyli Gmina Dębno w kadrze”. Zgłoszenie należy złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Dębno wrzucając kopertę do skrzynki znajdującej się na parterze budynku Urzędu Gminy lub w pok. nr 212A bądź też wysyłając pocztą tradycyjną na adres Urząd Gminy w Dębnie, Wola Dębińska 240, 32-852 Dębno.

Zgłoszenie o którym mowa powinno zawierać: wypełniony i podpisany formularz zgłoszenia, podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, podpisaną umowę o przekazanie praw autorskich w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, Nośnik CD bądź pendrive zawierający folder z pracą konkursową podpisany w sposób następujący: Praca konkursowa_Nazwisko Imię np. Praca konkursowa_Kowalski Jan. Folder powinien zawierać zdjęcia w wersji elektronicznej o preferowanych parametrach: rozdzielczość nie mniejsza niż 300 DPI, nie mniej niż 3000 px na dłuższym boku, pliki w formacie JPG, Fotografie muszą być wykonane na terenie gminy Dębno. Praca powinna zawierać od 3 do 10 zdjęć zgłoszonych do Konkursu. Technika wykonania zdjęć jest dowolna, przy czym fotografie powstałe w rezultacie wyraźnej ingerencji graficznej będą odrzucane.

Sercem i Migawka Gmina debno w kadrze-1

Konkurs jest otwarty dla wszystkich chętnych, a udział w nim jest bezpłatny i dobrowolny. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie. Kategoria I – dorośli, kategoria II – dzieci oraz młodzież do 18 lat. Nagrodę główna za najlepszą pracę, a tym samym  1 miejsce w Konkursie: Nagroda rzeczowa o wartości 1 000,00 zł. Jedna nagroda w kat. Dorośli za zajęcie 2  miejsca w Konkursie: Nagroda rzeczowa o wartości 700,00 zł, Jedna nagroda w kat. Dorośli za zajęcie 3 miejsca w Konkursie: Nagroda rzeczowa o wartości 400,00 zł. KATEGORIA II – DZIECI ORAZ MŁODZIEŻ DO 18 LAT: Jedna nagroda główna za najlepszą pracę, a tym samym 1 miejsce w Konkursie: Nagroda rzeczowa o wartości 700,00 zł, Jedna nagroda za zajęcie 2  miejsca w Konkursie: Nagroda rzeczowa o wartości 500,00 zł, Jedną nagrodę za zajęcie 3 miejsca w Konkursie: Nagroda rzeczowa o wartości 300,00 zł Termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu fotograficznego pt. ,,Sercem i migawką czyli Gmina Dębno w kadrze” upływa dnia 28 maja 2021 r. o godz. 14:00.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .