Reklama
Dębno. Laury dla Agnieszko Koloch
WYDARZENIA - Dębno
środa, 07 kwietnia 2021 22:38

Po raz kolejny z rzędu, z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka 2020 ogłoszono konkurs plastyczny. Zadaniem uczestników było przekazanie wiedzy o prawach dziecka swoim rówieśnikom. Rysowane, malowane, wypalane w drewnie, robione z tektury, modeliny i wielu innych materiałów. Pomysłów było mnóstwo, jury powołane p-rzez organizatorów wyłoniło najlepszych. Warto dodać, że w skali kraju, w tym wielkim wydarzeniu artystycznym wzięło udział w sumie kilkaset dzieci. Tym większy sukces i większy prestiż dla młodej mieszkanki gminy Dębno, która znalazła się w gronie nagrodzonych.

W kategorii pierwszej (klasy I-IV szkół podstawowych) zwyciężyła: Agnieszka Koloch (kl. IV) uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Porąbce Uszewskiej. Laureatka przyjęła nagrody z rąk Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka oraz Zastępcy Wójta Gminy Dębno Jacka Szklarza. Gratulacje złożyła również Pani Dyrektor Szkoły Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Porąbce Uszewskiej, która z dumą przyjęła sukces swojej uczennicy. - W imieniu wójta Wiesława Kozłowskiego gratuluję naszej uczennicy tego wielkiego sukcesu – mówił podczas rozdania nagród wicewójt Jacek Szklarz.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

052021

pr052021s

tymeksiepomaga

oferta-edu

 

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .