Reklama
Gmina Borzęcin. Remont w budynku OPS
WYDARZENIA - Borzęcin
wtorek, 23 marca 2021 16:13

Remont budynku wielofunkcyjnego w Borzęcinie, w części zajmowanej przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej dobiega końca. Dzięki przeprowadzonemu liftingowi pomieszczenia zajmowane przez GOPS zyskają na estetyce, co pozwoli nie tylko poprawić ich wizerunek, ale zwiększyć komfort pracy. Termin zakończenia zadania upływa wraz z końcem marca bieżącego roku.

Realizowane roboty obejmują: malowanie korytarzy i klatki schodowej, modernizację instalacji elektrycznej na korytarzach i klatce schodowej wraz z wymianą i uzupełnieniem lamp, wykonanie posadzki z płytek w korytarzu na I piętrze, wykonanie podjazdu łączącego starą i nową część i umożliwiającego komunikację dla osób niepełnosprawnych na II piętrze, wymianę drzwi wewnętrznych do pomieszczeń biurowych na II piętrze, wymianę drzwi drewnianych na stalowe EI 30 do pomieszczenia kotłowni, likwidację kraty stalowej, ścianki drewnianej i drzwi wahadłowych oraz instalację w miejscu demontażu drzwi aluminiowych wraz z zabudową pozostałej powierzchni ścianką z płyt gipsowo-kartonowych.

Wartość realizowanych prac zamyka się kwotą blisko 50 tysięcy złotych brutto.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

052021

pr052021s

tymeksiepomaga

oferta-edu

 

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .