Reklama
Borzęcin. Poselskie dyżury
WYDARZENIA - Borzęcin
poniedziałek, 15 marca 2021 00:00

Poseł Stanisław Bukowiec będzie spotykał się z mieszkańcami gminy Borzęcin. To tutaj, w budynku Urzędu Gminy, będzie pełnił poselskie dyżury. Pierwszy zaplanowano na kwiecień 2021 roku, zaraz po Świętach Wielkanocnych. Do tej pory wielu mieszkańców gminy Borzęcin jeździło do Biura Posła Stanisława Bukowca w Bochni. – Po rozmowie z wójtem gminy Borzęcin, Januszem Kwaśniakiem postanowiłem, że będą spotykał się z mieszkańcami tej części powiatu brzeskiego, na miejscu. Zapraszam na te spotkania nie tylko mieszkańców Borzęcina, ale także sąsiednich gmin: Szczurowej, Wierzchosławic, Radłowa czy Dębna.  Informacja o tym kiedy będę pełnił te dyżury znajdzie się na stronie internetowej gminy Borzęcin: www.borzecin.pl oraz na moich fanpage na Facebooku – mówi naszej redakcji poseł Stanisław Bukowiec.

Zdaniem wójta Janusza Kwaśniaka to doskonałe rozwiązanie. – Z tego co wiem, już w kilkunastu przypadkach osób z naszej gminy, poseł Stanisław Bukowice podjął konkretne działania. Pewnie z roku na rok tych spraw, tych problemów będzie przybywało. Cenna zatem jest inicjatywa pana posła, by spotkania, najprawdopodobniej raz w miesiącu, odbywały się na miejscu, u nas w Borzęcinie. Za to parlamentarzyście z Porozumienia Jarosława Gowina, posłowi Zjednoczonej Prawicy, serdecznie dziękuję – dodaje wójt Janusz Kwaśniak. Włodarz gminy nie ukrywa, że przy okazji dyżurów poselskich będzie chciał polobbować za sprawami samorządu. Są już tego wymierne efekty:  chociażby dwie odsłony Tarczy Antykryzysowej dla Samorządu.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

052021

pr052021s

tymeksiepomaga

oferta-edu

 

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .