Reklama
Szczucin. Gramy dla jednej miski
WYDARZENIA - Region Dąbrowski
poniedziałek, 04 stycznia 2021 00:00

Na terenie Przytuliska Reksio w Szczucinie odbył się finał III edycji akcji Gramy Do Jednej Miski. Podobnie jak w poprzednich latach w okresie przedświątecznym Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Skrzynce podjął się organizacji tego wydarzenia. Oczywiście pojawiły się poważne obawy co do tego, czy w czasach pandemii, przy fizycznej nieobecności uczniów w szkole akcja ma szanse powodzenia, jednak dzięki ogromnemu zaangażowaniu udało się nam zgromadzić 900 kilogramów karmy! Ponad 400 kg więcej niż w roku ubiegłym! Dziękujemy wszystkim którzy w tym roku wspólnie z nami zagrali do jednej miski. Jesteście niesamowici – mówią wolontariusze.

Partnerami III edycji akcji zostali: nauczyciele, rodzice oraz uczniowie naszego przedszkola i szkoły, grupa Kibiców Wisły Kraków STARZY BYWALCY, AVANET, Związek Nauczycielstwa Polskiego oddział Szczucin,Kancelaria Adwokacka; Adwokat Robert Bielaszka i prawnicy współpracujący – Kamila Korab i Łukasz Mroczyński-Szmaj, Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Wola Szczucińska, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Mieszkańcy Lubasza, Prestige Garage, Grzegorz Sznajder, Mobilny Fryzjer, Sylwia Trzepacz, Hasiakowa Zagroda, Centrum Paszowe z Dąbrowy Tarnowskiej oraz osoby prywatne.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .