Reklama
Czchów. Konkursowe zmagania
WYDARZENIA - Czchów
poniedziałek, 21 grudnia 2020 23:35

Został rozstrzygnięty  konkurs „Świąteczne ciasteczek”. Spośród wielu smakowitych wypieków, komisja wybrała trzech zwycięzców oraz przyznała dodatkowe wyróżnienia. Nagrody główne otrzymują: I. Mateusz Stachoń; II. Daria Łabno; III. Aleksandra Horzymek. Wyróżnienia trafiają do Marcela Lebieckiego, Marii Wojtal, Jakuba Ogieli, Krzysztofa i Katarzyny  Bukowiec, Kacpra i Anny Żak, Nikodema i Klaudii Średniawa, Wiktorii Łagosz, Bartłomieja Łagosza, Patryka i Katarzyny Filipskich. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie się w akcję. Wasze wypieki sprawią wiele radości osobom starszym, chorym i samotnym - to dzięki Wam w ich domach zagości świąteczna atmosfera, przepełniona pierniczkowym zapachem. Na wszystkich uczestników czekają nagrody, po które należy się zgłosić do siedziby Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie (ul. Rynek 2) – mówi Elżbieta Ogiela, szefowa MOKSiR Czchów.


Za nami także konkurs „Świąteczny Podarunek” organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie. Prace były piękne i bardzo pomysłowe. Mamy nadzieję, że będą cieszyć osoby, które zostaną nimi obdarowane. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Zgodnie z regulaminem nagrodzone zostały trzy pierwsze miejsca wybrane w drodze oddawania lików  na stronie facebooka  MOKSiR-u. Jednocześnie powołaliśmy Komisję Konkursową, która dokonała analizy prac konkursowych i nagrodziła następujące prace. Trzy pierwsze miejsca wybrane przez internautów : I. Szymon Zych i Edyta Wolańska, II miejsce Nikodem Średniawa, III miejsce Marian i Karolina Srokowie. Miejsca nagrodzone przez Komisje: I. miejsce Marcel Lebiecki, II. Miejsce 1. Małgorzata Zyznawska – Maciasz wraz z grupą Skrzaciki, 2. Karol Janawa, 3. Anna Noga, 4. Krzysztof Bukowiec, 5. Francisco Wibowo III. miejsce. Józef Mędrek 2. Kinga Klag 3. Katarzyna Romuzga 4. Anna Łukasik 5. Katarzyna Romuzga. Uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i wszystkich zapraszamy po odbiór nagród do siedziby Centrum Informacji Turystycznej ul. Rynek 2.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

140965717 228116245471959 5494594367710544261 o-768x401

pr022021

rtwk

fbprofil

kk2021

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .