Reklama
Szczurowa. Stypendia wójta
WYDARZENIA - Szczurowa
poniedziałek, 14 grudnia 2020 00:00

Po  raz drugi w naszej Gminie zostały wręczone stypendia dla najzdolniejszych uczniów. Pomysłodawcą i inicjatorem takiej formy wyróżniania i udzielenia pomocy zdolnej młodzieży jest Wójt Gminy Szczurowa - Zbigniew Moskal. W tym roku nagrodzonych zostało 39 najzdolniejszych uczniów z terenu gminy Szczurowa. Otrzymali oni stypendia za całoroczną pracę i uzyskane wyniki.Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach: za bardzo dobre wyniki w nauce, za szczególne osiągnięcia naukowe oraz za osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2019/2020.


W związku z obostrzeniami spowodowanymi trwającą pandemią koronawirusa niemożliwym było zorganizowanie uroczystego wręczenia stypendiów w szerszym gronie - w gronie rodzin, zaproszonych gości, a przede wszystkim wyróżnionych uczniów. W tym roku każdy stypendysta otrzymał od Wójta Gminy Szczurowa Zbigniewa Moskala informację o otrzymanym stypendium wraz z listem gratulacyjnym, w którym czytamy: Serdecznie gratuluję znakomitych wyników w nauce (osiągnięć sportowych) w roku szkolnym 2019/2020. Otrzymane stypendium to wyraz uznania dla wybitnych umiejętności, pracowitości, chęci poszerzania wiedzy oraz determinacji w dążeniu do celu. Życzę satysfakcji z realizacji planów edukacyjnych oraz wytrwałości i wiary we własne siły. Wyróżnionym stypendystom gratulujemy wyników w nauce, osiągnięć naukowych i sportowych oraz życzymy dalszych sukcesów.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .