Reklama
Rudy Rysie. Będzie Senior plus
WYDARZENIA - Szczurowa
środa, 18 listopada 2020 01:53

Niedawno rozpoczęto prace modernizacyjne w budynku szkoły filialnej w miejscowości Rudy - Rysie. Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu w ramach Programu Wieloletniego Senior+ na lata 2015-2020 część pomieszczeń tego budynku zaadaptowana zostanie na potrzeby utworzenia kolejnego na terenie naszej gminy Klubu Senior+. 27 października miało miejsce przekazanie placu budowy, podczas którego podpisana została umowa z Wykonawcą robót - F.H.U.P.T. MAXIMUS Hubert Wójcik z Borzęcina.


W ramach realizowanych prac zmodernizowane zostaną sanitariaty, które dostosowane będą do potrzeb dzieci uczęszczających do przedszkola znajdującego się w budynku szkoły filialnej w Rudy - Rysiu. – Starzejemy się,  jednocześnie seniorzy są chcą być coraz bardziej aktywni. Tego typu instytucje mają im te aktywność możliwość. Oczywiście dzisiaj żyjemy w rygorze sanitarnym ale – ma taką nadzieję – za kilka miesięcy koronawirus przejdzie do historii, a my będziemy mogli realizować nasza gminną politykę senioralną. Już dzisiaj zapraszam do korzystania z oferty Klubu Seniora - mówi wójt Zbigniew Moskal.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .