Reklama
Szczurowa. Zmienione zasady pracy urzędu gminy
WYDARZENIA - Szczurowa
sobota, 14 listopada 2020 00:00

Urząd Gminy w Szczurowej jest „nieczynny”. „Nieczynny” dla interesantów zewnątrz, bo – na ile jest to tylko możliwe – placówka pracuje. Jak informuje naszą redakcję wójt Zbigniew Moskal w związku z potwierdzonymi przypadkami zakażeń wirusem SARS-CoV-2 pracowników urzędu, od poniedziałku 9 listopada urząd gminy będzie zamknięty dla interesantów. W szczególnych przypadkach (np. zgonu) załatwienie sprawy będzie możliwe po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty. Skrzynka podawcza znajduje się w korytarzu (tuż za drzwiami wejściowymi od strony parku). Pisma, wnioski i dokumenty można składać również za pomocą poczty elektronicznej.

Na razie nie wiadomo, kiedy Urząd wznowi w miarę „normalną pracę”, bo póki co o funkcjonowaniu takim jak przed pandemią, nie ma mowy. – Musimy dbać o zdrowie i życie, nie tylko pracowników Urzędu Gminy, ale także interesantów – naszych mieszkańców. Za wszelkie utrudnienia, uniedogodnienia serdecznie przepraszam, ale w obecnej sytuacji epidemiologicznej w gminie, powiecie, województwie i kraju, nie możemy działać inaczej – tłumaczy wójt Zbigniew Moskal. Warto dodać, że czeęść pracowników Urzędu Gminy w Szczurowej pracuje zdalnie, inni w sposób hybrydowy. Wójt zachęca do kontaktu telefonicznego, tradycją pocztą lub za pomocą poczty elektronicznej.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .