Reklama
Szczurowa. Potrzebni wolontariusze
WYDARZENIA - Szczurowa
piątek, 06 listopada 2020 15:08

Kiedy jak nie teraz możemy pokazać wielkie serce i solidarność z potrzebującymi, zwłaszcza seniorami, ale także osobami na kwarantannie spowodowanej pandemią koronawirusa. Dlatego potrzebni są wolontariusze, którzy chociażby pomogą zrobić zakupy. Niestety z dnia na dzień przybywa chorych, z dnia na dzień potrzeby pod tym względem będą coraz większe. – Wszystkich, którym los innych nie jest obojętny, wszystkich chcących pomóc zwłaszcza osobom starszym i samotnym, zachęcam do pracy w ramach wolontariatu – mówi Zbigniew Moskal, wójt Szczurowej.


Gminny Ośrodek Pomocy w Szczurowej zaprasza  do współpracy w ramach wolontariatu przy realizacji Programu „Wspieraj Seniora”. Program polega na dostarczeniu artykułów spożywczych, środków higieny osobistej oraz leków do domu Seniora w wieku powyżej 70 roku życia z terenu gminy Szczurowa. Wszystkie osoby chętne zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem Pomocy w Szczurowej oraz pod numer telefonu: (14) 671 - 09 - 92. W pierwszej kolejności zachęcane do pomocy są osoby młode, powyżej 16 roku życia, w tym uczniowie szkół średnich oraz studenci. Razem uda się nam pokonać patogen. – Proszę przy tym wszystkich o ostrożność, o zachowanie dystansu społecznego, nie dajmy się chorobie – dodaje wójt Zbigniew Moskal.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .