Reklama
Drwinia. Nowe wiaty
WYDARZENIA - Region Bocheński
poniedziałek, 02 listopada 2020 21:06

Niedawno zakończono montaż 7 nowych wiat przystankowych przy drodze wojewódzkiej nr 965. Zostały one ustawione na nowo powstałych zatokach autobusowych miejscowościach Mikluszowie i Zielona oraz na rondzie w miejscowości Świniary. Ogromne znaczenie ma także fakt, że ustawione wiaty zapewniają komfort i przede wszystkim większe bezpieczeństwo podróżnym. Wiaty przystankowe zostały zakupione z budżetu gminy – mówi Jan Pająk, wójt Drwini.

Nowe wiaty w kolorze niebieskim, posiadają ławkę oraz ściany wykonane z szyb ze szkła szkła hartowanego. Ponadto każda wiata przystankowa posiada gablotę na najważniejsze informacje dla pasażerów w tym m.in. na rozkłady jazdy istniejącej komunikacji zbiorowej. Wiaty służą już pasażerom, szczególnie dzieciom i młodzieży dojeżdżającym do szkół. - W miarę potrzeb, w latach następnych, zakupimy i wymienimy kolejne wiaty przystankowe – zapewnia w rozmowie z naszą redakcją wójt Pająk.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .