Reklama
Szczurowa. 'Pod biało - czerwoną'
WYDARZENIA - Szczurowa
środa, 02 września 2020 22:11

Gmina bierze udział w ogólnopolskim projekcie pn. „Pod biało - czerwoną”. Wspólnie możemy zdobyć maszt oraz biało - czerwoną flagę który stanie w centrum gminy. Aby tak się stało, musimy zebrać minimum 100 głosów mieszkańców. Głosowanie odbywa się online za pośrednictwem strony www.bialoczerwona.www.gov.pl Prosimy Państwa o mobilizację i oddanie głosu. Poinformujmy nasze rodziny, przyjaciół i znajomych o tej pięknej akcji. Niech kolejny raz połączy nas biało - czerwona flaga!


Licząc na Państwa udział w głosowaniu, już dziś dziękujemy za zaangażowanie i oddane głosy. Głosowanie trwa do 11.11.2020 r. Ogłoszenie wyników i opublikowanie listy gmin objętych programem ,,Pod biało - czerwoną” nastąpi 29.11.2020 r. Ta patriotyczna akcja, realizowana jest pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego – mówi wójt Zbigniew Moskal.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .