Reklama
Dębno. Stypendia dla najlepszych
WYDARZENIA - Dębno
niedziela, 13 września 2020 00:00

Podczas uroczystej sesji Rady Gminy Dębno, Wójt Gminy Dębno wręczył stypendia najlepszym uczniom za rok szkolny 2019/2020. W tym roku nagrodzonych zostało 36 najzdolniejszych uczniów naszej gminy. Otrzymali oni  stypendia za całoroczną pracę i uzyskane wyniki. Nagrody zostały przyznane podobnie jak w latach poprzedzających w czterech kategoriach: za wysokie wyniki w nauce oraz za szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne. Podczas Sesji odbyło się również wręczenie trzem nauczycielom aktów nadania stopnia awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego. Stypendia oraz akty nadania stopnia awansu wręczył Wiesław Kozłowski Wójt Gminy Dębno.

W trakcie wręczania wyróżnień Wójt Gminy Wiesław Kozłowski, Zastępca Wójta  Jacek Szklarz oraz Przewodniczący Rady Gminy Piotr Matura gratulowali uczniom zapału i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz życzyli wszystkim stypendystom powodzenia w rozpoczynającym się właśnie roku szkolnym, a nauczycielom aby w dalszym ciągu doskonalili się w swoim zawodzie. Zarówno Wójt Wiesław Kozłowski jak i Radny Rady Gminy Piotr Matura podkreślali, że osiągając tak wysokie wyniki w nauce uczniowie dowodzą własnej wartości, przynoszą dumę nauczycielom, rodzicom oraz zaszczyt gminie.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .