Reklama
Czchów. Konkurs fotograficzny
WYDARZENIA - Czchów
poniedziałek, 10 sierpnia 2020 21:44

Ciekawa propozycja dla fotografików. Weź udział w konkursie fotograficznym „Książka w obiektywie" i wygraj nagrodę o wartości 150 zł! Serdecznie zapraszamywszystkich fotografów-amatorów powiatu brzeskiego bez ograniczeń wiekowych do udziału w konkursie fotograficznym "Książka w obiektywie"! Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Czchowie oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w  Brzesku. Honorowym patronatem objął wydarzenie Burmistrz Czchowa Marek Chudoba, a patronat medialny objął biuletyn informacyjny "Czas Czchowa".

Co zrobić, aby wygrać w konkursie?Wystarczy zrobić zdjęcie nawiązujące do tematu konkursu „Książka w obiektywie". Zdjęcia mogą przedstawiać książki, osoby, zwierzęta, a także wnętrza, architekturę, tradycje i zwyczaje. Niezbędnym elementem na każdym zdjęciu ma być książka lub coś związanego z czytelnictwem. Liczymy na kreatywność uczestników konkursu. Będziemy zwracać uwagę na treść oraz jakość nadesłanych zdjęć. Prace konkursowe oceni Jury Konkursu. Wszyscy fotografowie amatorzy. Z udziału w Konkursie wyłącza się osoby zajmujące się profesjonalnie/ zawodowo fotografią. Jeśli masz mniej niż 18 lat – poproś rodziców o zgodę i wypełnijcie wspólnie formularz zgłoszeniowy. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia. Wiadomość elektroniczną z załączonymi plikami (skanem formularza zgłoszeniowego i zdjęciami) prosimy przesyłać do 30 września 2020 r.na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Laureaci konkursu otrzymają następujące nagrody: I nagroda – o wartości 150,00 zł oraz wydruk zdjęcia na zakładce do książki wraz z nazwiskiem, II nagroda – o wartości 100,00 zł oraz wydruk zdjęcia na zakładce do książki wraz z nazwiskiem, III nagroda – o wartości 50,00 zł oraz wydruk zdjęcia na zakładce do książki wraz z nazwiskiem. Nagroda publiczności – internautów – o wartości 150,00 zł oraz wydruk zdjęcia na zakładce do książki wraz z nazwiskiem. Zdjęcia użyte będą w celach promocyjnych przez organizatora konkursu. Wykorzystane zdjęcia będą podpisane imieniem i nazwiskiem, przez co będzie to forma promocji dla autora. Szczegółowe informacje, regulamin oraz karty zgłoszenia dostępne są na stronie: www.czchow.pl w zakładce Aktualności.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102020

pr10spec

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .