Reklama
O wyborach w regionie
WYDARZENIA - Region Tarnowski
poniedziałek, 13 lipca 2020 22:57

Wiceminister zdrowia Józefa Szczurek – Żelazko (poseł Ziemi Tarnowskiej) nie ma najmniejszych watpliwości, że zwycięstwo Andrzeja Dudy gwarantuje na najbliższe trzy lata polityczny spokój, który w obliczu kryzysu związanego między innymi z epidemią koronawirusa w światowej gospodarce jest Polsce bardzo potrzeby. Nasz kraj potrzebuje stabilizacji. Silnego ośrodka włądzy, wspóldziałania pomiędzy parlamentem – rządem – prezydentem. Moim zdaniem do sukcesu prezydenta przyczynił się miedzy innymi  lekceważący stosunek opozycji do mieszkańców małych miejscowości – tłumaczy wiceminister Jóżefa Szczurek Żalazko.Nawet w tych mniejszych ośrodkach, gdzie frekwencja rzeczywiście zawsze bywała niższa, ludzie pomyśleli sobie jednak, że mają dokładnie takie same prawo do decydowania o Polsce jak ja, jak pan Boniek, jak ktokolwiek inny i nie można sobie w ten sposób z nich drwić. Myślę, że ta troska o zwykłych ludzi, bez względu na to jak im się w życiu powiodło, czy mieszkają w większym czy w mniejszym mieście, jest czymś, co sprawiło i sprawia od wielu, wielu wyborów - bo to są któreś już wybory z rzędu wygrane przez obóz Prawa i Sprawiedliwości, że ten sukces jest. Dziękuję mieszkańcom regionu tarnowskiego za tak wielkie poparcie dla prezydenta Andrzeja Dudy – mówi Jóżefa Szczurek – Żelazko.

Piotr Sak, poseł PiS mówi, że prezydent Andrzej Duda przekonał większość rodaków do swojej wizji Polski.– Wynik pokazuje jednak, że Polska jest mocno podzielona – dodaje.Teraz zadaniem prezydenta RP Andrzeja Dudy jest działanie żeby zaburzenia łagodzić, żeby doprowadzić do tego, aby była większa koncyliacja, większe zrozumienie, żeby nie patrzeć na siebie wilkiem, tylko żeby współdziałać. Każdy patrzy z różnych perspektyw na Polskę. Trzeba mieć w sercu Polskę i musi być stolica w Warszawie, a nie w innym państwie, w innym mieście. Patrząc jak to wyglądało, to niestety bardzo widać było zaangażowanie różnych osób z zewnątrz żeby doprowadzić do zmian. Przed nami teraz kolejne wyzwania, trzeba zakasać rękawy i walczyć dalej – dodaje poseł Piotr Sak.

(mir)

 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

052021

pr052021s

tymeksiepomaga

oferta-edu

 

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .