Reklama
Brzescy policjanci przyszli z pomocą mężczyźnie uwięzionemu w bramie ogrodzenia
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 25 czerwca 2020 13:53

Mieszkaniec Brzeska przeskakując przez bramę ogrodzenia niefortunnie upadł, a jego ręka utkwiła w siatce uniemożliwiając mu wydostanie się. Wołania o pomoc w środku nocy na nic się zdały. Zrezygnowany mężczyzna zadzwonił na numer alarmowy. Skierowani na miejsce policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego uwolnili meżczyznę.

W nocy z 24/25 czerwca, przed godziną 1, dyżurny brzeskiej jednostki odebrał zgłoszenie od mieszkańca Brzeska, który zaklinował się w ogrodzeniu. Kiedy policjanci dotarli na jedną z ulic w mieście zauważyli leżącego przy bramie ogrodzenia mężczyznę. Jego ręka w nienaturalny sposób tkwiła w siatce, uniemożliwiając mu jakikolwiek ruch.  Policjanci natychmiast odgięli siatkę uwalniając 30-latka. Mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom, że był w odwiedzinach u swojego krewnego. Wychodząc, przeskakiwał przez bramę ogrodzenia i nagle się poślizgnął upadając w taki sposób, że jego ręka utknęła w metalowej siatce. Upadek był tak niefortunny, że mężczyzna nie potrafił sam wydostać się. Wołania o pomoc w środku nocy też nie przyniosły rezultatu. 30-latek zadzwonił więc na numer alarmowy prosząc o pomoc, której udzielili mu policjanci. Na szczęście mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń i nie wymagał żadnej pomocy lekarskiej.

(kpp)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

052021

pr052021s

tymeksiepomaga

oferta-edu

 

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .