Reklama
Aktywny powiat brzeski
WYDARZENIA - Brzesko
sobota, 06 czerwca 2020 10:05

Od kilku lat powiat brzeski promuje sport, rekreację i zdrową rywalizację w ramach autorskiej akcji pn. „Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski”. - W ten sposób chcemy zachęcić wszystkich do aktywności fizycznej. Nie chodzi o wyniki, miejsca, ale o nasze zdrowie. Oczywiście dla zwycięzców przygotowaliśmy nagrody – mówi Andrzej Potępa. Postawiliśmy na „kolekcjonowanie” kilometrów w ramach akcji, która w oryginalny sposób mobilizuje do sportowej rywalizacji. Dotychczas do grona Aktywnych Mieszkańców zapisało się już wiele osób. Choć pogoda nie zawsze rozpieszcza, to jednak uczestnicy akcji aktywnie i bezpiecznie pokonują kolejne dystanse.

Rok 2020 nieco pokrzyżował plany 4 sezonu naszej corocznej Akcji. Jednak się nie poddajemy!  Wracamy. Od 1 czerwca chodzimy, jeździmy, biegamy i rywalizujemy do końca wakacji - dla zdrowia, dla własnej satysfakcji, dla czystej rywalizacji. Co prawda nie uda nam się zrealizować w pełni naszych planów, ale co się odwlecze, to nie uciecze.  Mamy nadzieję, że rok 2021 będzie dla nas bardziej przychylny. Od 30 maja możemy już swobodnie odetchnąć na świeżym powietrzu, bez zasłaniania ust i nosa. Pamiętajcie jednak o zachowaniu bezpiecznej odległości podczas treningu - porannego joggingu, niedzielnego spaceru czy popołudniowej przejażdżki na rowerze.

Więcej na www.aktywnypowiatbrzeski.pl


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

052021

pr052021s

tymeksiepomaga

oferta-edu

 

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .