Reklama
Bochnia. Stanisław Bukowiec otworzył swoje biuro poselskie
WYDARZENIA - Region Bocheński
sobota, 01 lutego 2020 13:17

L1050673Wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin wziął udział w otwarciu biura poselskiego Posłana na Sejm RP Stanisława Bukowca. Biuro będzie czynne trzy razy w tygodniu: w poniedziałki od 14 do 18 oraz we wtorki i środy, w godzinach 10 – 14. Sam poseł będzie tutaj w każdy poniedziałek od godziny 14 do 18. Ponadto Stanisław Bukowiec zamierza uruchomić filie swojego biura w miastach powiatowych regionu oraz dyżury w kilku gminach. - Ciesze się, że tak liczne grono przyjaciół, samorządowców, bierze udział w otwarciu mojego biura. Po raz kolejny dziękuje wszystkim wyborcom, którzy oddali na mnie głos jesienią tamtego roku. Dziękuję mieszkańcom Bochni i powiatu bocheńskiego, ale także całego subregionu tarnowskiego – mówił do zebranych Stanisław Bukowiec.

Wicepremier Jarosław Gowin gratulował mieszkańcom regionu tak pracowitego i skutecznego parlamentarzysty. - Znam od lat Stanisława. Jestem pod wielkim wrażeniem jego ogromnej wiedzy samorządowej i gospodarczej. Bo właśnie gospodarka to dla nas sprawa najważniejsza: wsparcie rozwoju małych i średnich firm pozwoli na szybki wzrost dobrobytu w Polsce – oceniał wicepremier Jarosław Gowin. W rozmowie z naszą redakcją przyznał, że będzie wspierał wszelkie inicjatywy posła Bukowca i samorządowców z regionu tarnowskiego.

W otwarciu biura uczestniczyli samorządowcy z kilku powiatów regionu tarnowskiego. Powiat brzeski reprezentowali wieloletni wójt Borzęcina, Janusz Kwaśniak, wójt Gnojnika, Sławomir Paterek. Był gospodarz Bochni, Stefan Kolawiński, burmistrz Nowego Wiśnicza Małgorzata Więckowska, nie zabrakło wójta Drwini Jana Pająka, gospodarza gminy Trzciana – Cezarego Stawarza, wójta Żegociny – Wojciecha Wrony czy włodarza Rzezawy – Mariusza Paleja. Gminę Lipnica Murowana, w imieniu wójta Tomasza Gromali, reprezentowała sekretarz gminy. W gronie gości widzieliśmy także wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Dąbrowskiego Krzysztofa Kupca oraz szefa samorządu gminy Gręboszów – Marek Mosio.

(mir)

 

 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .