Reklama
Jaworsko. Nowa kuchnia w OSP
WYDARZENIA - Dębno
wtorek, 14 stycznia 2020 23:40

Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaworsku zyskał w ubiegłym roku nowe zaplecze gastronomiczne. Nowo wyremontowane pomieszczenie już służy nie tylko druhom ochotnikom z miejscowego zastępu, ale również innym instytucjom i stowarzyszeniom przy organizacji wydarzeń kulturalnych i promujących sołectwo. W ramach prac remontowo-budowlanych wykonano nową posadzkę, oświetlenie, a także instalację elektryczną. Zakres przeprowadzonych robót objął również wymianę stolarki drzwiowej oraz ułożenie płytek ściennych.

Pomieszczenie zyskało ponadto nowe wyposażenie w postaci mebli oraz sprzętu kuchennego. Łączny koszt modernizacji wyniósł niemal 55 tys. złotych i został poniesiony z budżetu Gminy Dębno oraz środków pochodzących z Funduszu Sołeckiego. - Od pięciu lat gros środków przeznaczamy na inwestycje w OSP. Jednostki straży są naszym sprzymierzeńcem w dziedzinie bezpieczeństwa. Z roku na rok strażacy angażują się w pomoc mieszkańcom naszej gminy. Dlatego rozwój OSP to nasz priorytet – zapewnia wójt gminy Dębno, Wiesław Kozłowski.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatrbane2

pr112021

prosp02

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .