Szczurowa. Z komputerem na „Ty”
WYDARZENIA - Szczurowa
środa, 18 grudnia 2019 20:35

Niedawno mieszkańcy Gminy Szczurowa brali udział w szkoleniach w ramach Projektu „e-Xtra kompetentni - Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego”. Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014- 2020. Warsztaty szkoleniowe były przeprowadzane w naszej szkole. - To kolejna środki pozyskane przez naszą gminę – mówi wójt Zbigniew Moskal.

W ramach projektu „e-Xtra kompetentni bez barier w Gminie Szczurowa” szkoła otrzymała sprzęt komputerowy w postaci 12 laptopów Dell Inspiron 145482, z systemem operacyjnym Microsoft Windows 10 Pro (64 bit), oprogramowaniem biurowym Microsoft Office 2019, mysz oraz torby na laptopa. Sprzęt będzie wykorzystywany przez wszystkich uczniów klas I- VIII na poszczególnych przedmiotach, będzie do dyspozycji nauczycieli w każdej klasopracowni, bibliotece szkolnej, sali zajęć rewalidacyjnych, oddziale przedszkolnym.

(mir)

 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .