Adam Kwaśniak został nowym szefem klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miejskiej w Brzesku
WYDARZENIA - Brzesko
poniedziałek, 16 grudnia 2019 22:31

Adam Kwaśniak został nowym szefem klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miejskiej w Brzesku. Nowy szef klubu to wieloletni działacz samorządowy, od wielu kadencji radny miejski, szef zarządu Osiedla „Stare Miasto” w Brzesku, zaangażowany w sprawy lokalne. Adam Kwaśniak należy do PiS niemal od założenia partii przez braci Jarosława i Lecha Kaczyńskich. Zastąpił na tym stanowisku, po roku pełnienia funkcji, radnego Jarosława Sorysa, który startował w wyborach na posła na Sejm RP. Przypomnijmy, że mieszkańcy miasta i gminy „wybatożyli” go dość srogo. Uzyskał w gminie stosunkowo kiepski wynik.

Jarek bardzo przeżył porażkę. Był przekonany, że uzyska lepszy wynik. Krążyły pogłoski, że rzuci mandat radnego, zrezygnuje z funkcji sołtysa Jadownik. Kiedy zwolnił się z pracy, w Brzesku mówiło się, że w ogóle rozważa możliwość opuszczenia kraju i emigrację. Dobrze, ze został, zmienił pracę. To wartościowy działacz społeczny, brakuje mu chyba nieco pokory, za szybko chce awansować – mówi w rozmowie z naszą redakcją jeden z działaczy brzeskich struktur Prawa i Sprawiedliwości.

(mir)


Komentarze (5)

Pseudonim : Stanisław 19 grudzień 2019 11:53
Coś kiepsko Pan Kwaśniaka szefuje klubowi PiS skoro mu radni uciekają! Wczoraj Radna Dadej a podobno już następni są gotowi do odejścia
Pseudonim : tolek 19 grudzień 2019 12:11
Rada Dadej mogła już być całkiem wyzwolona, i zrezygnować z mandatu, który uzyskała z lity PiS, ale nic straconego pani radna, za jakis czas pozostaje pani start z odnowionej listy :)
Pseudonim : Stanisław 19 grudzień 2019 12:21
Ta tak żeby tylko się nie okazało że w przyszłej Radzie Miasta radnych PiSu zabraknie bo wszystko idzie w tym kierunku
No ale "tak się robi politykę "
Pseudonim : kuku 19 grudzień 2019 12:24
Jadzka a Jarka tez bierzesz ze soba?:) w sumie lepiej ze sama odszedlas, za nim zdarzyli cie wyrzucic :)
Pseudonim : Wtajemniczona 29 grudzień 2019 21:31
Przeciez sorysa i dadej mieli wyrzucic albo sami mieli zrezygnowac. Tak góra zarzadzila wiec tchórze sami rezygnuja. A dadejowa to juz szczyt co ona wyprawia niech jeszcze wejdzie w tylek burmistrzowi

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr052020p

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .