Wojnicz. Pół miliona na przedszkole
WYDARZENIA - Region Tarnowski
piątek, 06 grudnia 2019 22:38

Od nowego roku podopieczni oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Wojniczu będą mogli korzystać z zmodernizowanych i przebudowanych pomieszczeń, które specjalnie dla nich dostosowano w nowym budynku szkoły. – Oświata to nadal priorytet działania samorządu naszej gminy – zapewnia burmistrz Tadeusz Bąk, dodając, że ta inwestycja jest tego najlepszym przykładem.

W  Szkole Podstawowej w Wojniczu przebudowano istniejące sale  lekcyjne, które zostały zaadaptowane na potrzeby oddziału przedszkolnego dla dzieci 3, 4, 5 i 6 letnich. W ramach realizacji projektu powstały trzy duże sale zajęciowe z punktami higieniczno-sanitarnymi. Projekt zakładał również zmianę lokalizacji sali chemicznej, która znajdowała się w miejscu przebudowanych pomieszczeń. Obecnie nowa sala mieści się na parterze budynku. Koszt inwestycji wyniósł ponad 515 tysięcy złotych.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .