Reklama
Wiceminister rolnictwa z naszego regionu? PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 października 2019 19:45

Norbert Kaczmarczyk, poseł Solidarnej Polski „przymierzany” jest na fotel sekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa – dowiedziała się nieoficjalnie nasza redakcja. Parlamentarzysta z Proszowic znalazł się na liście „życzeń” lidera partii, ministra Zbigniewa Ziobro. Nasze źródło na Nowogrodzkiej (siedziba Prawa i Sprawiedliwości) potwierdziło tę informację. - Ostateczna decyzja zapadnie dopiero po skonstruowani rządu. Jeśli poseł Kaczmarczyk zostanie wiceministrem, to stanie się to w połowie grudnia – twierdzi nasz informator.

Norbert Kaczmarczyk jest absolwentem Akademii Rolniczej. W 2015 roku został posłem z listy ruchu Kukiz 15. Latem tego roku przeszedł do klubu Prawa i Sprawiedliwości. Norbert Kaczmarczyk mając 10 pozycje na liście PiS, został parlamentarzystą. Kilka dni po wyborach ogłosił wstąpienie do Solidarnej Polski.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatrbane2

pr112021

prosp02

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .