Remont Domu Ludowego w Kopaczach Wielkich
WYDARZENIA - Szczurowa
wtorek, 22 października 2019 21:39

Powody do radości mają mieszkańcy Kopaczy Wielkich. W pomieszczeniach tutejszego budynku Domu Ludowego, Gmina Szczurowa prowadzi intensywne prace remontowe. Do tej pory wymienione zostały instalacje, przebudowana została klatka schodowa, wykonane nowe podłogi, częściowo już pomalowano ściany i sufity oraz wykonano termomodernizację wraz z nowym pokryciem dachowym.

W ramach przewidzianych do wykonania prac powstanie również parking wraz z oświetleniem zewnętrznym i monitoringiem. Ponadto zamontowane zostaną ławki, kosze na śmieci i altana. Do poszczególnych pomieszczeń zostanie zakupione wyposażenie i niezbędny sprzęt. Inwestycja realizowana jest przy udziale wsparcia unijnego uzyskanego przez samorząd Gminy Szczurowa z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014- 2020.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr052020p

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .