Reklama
Gnojnik. Gala boksu
SPORT - Aktualności
piątek, 18 października 2019 00:00

To będzie prawdziwa uczta dla miłośników boksu. Już w sobotę 19 października odbędzie się Gala Bosku w Gnojniku. O godzinie 12. rozpoczną się finały Międzynarodowego Grand Prix Małopolski w Boksie. Gościem honorowym będzie Mariusz Wach. W przerwach zaplanowano występy miejscowych zespołów artystycznych. Zawody będą otwierały zawodnikom przepustkę do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Dodajmy, że Mistrzostwa w Gnojniku zagościły na stałe w kalendarzu imprez sportowych odbywających się w gminie. – W tym roku po raz kolejny odbędą sie zawody – mówi wójt Sławomir Paterek. – Gwiazdą imprezy będzie w tym roku znakomity pięściarz wagi ciężkiej Mariusz Wach. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich miłośników pięściarstwa z naszego regionu na zawody.

Boks cieszy się niesłabnącą popularnością, będąc od lat jedną z najchętniej oglądanych w Polsce, dyscyplin sportowych. Ja przypomnę, że transmisje z gal bokserskich przyciągają przed telewizory miliony widzów. Sponsorując różne dyscypliny sportu, ale także takie wydarzeni jak Mistrzostwa Małopolski w Boksie, mamy szansę dotrzeć do szerszej grupy mieszkańców Małopolski. Pokazać naszą gminę w całym województwie, jako gminę przyjazną, nowoczesną, nastawioną na sukces, otwartą pomysłami. To nie tylko promocja gminy, ale także promocja boksu – dyscypliny sportu znanej już w antycznej Grecji. Dla mieszkańców naszej gminy była to niepowtarzalna okazja zobaczyć najlepszych pięściarzy z województwa, ale także zawodowców, którzy przy okazji mistrzostw, odwiedzają Gnojnik – mówi wójt Paterek.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .