Reklama
Dom Ludowy w Zaborowie po zakończonym remoncie
WYDARZENIA - Szczurowa
czwartek, 05 września 2019 18:40

Odbiorem technicznym zakończył się remont pomieszczeń w Domu Ludowym w Zaborowie. W trakcie przeprowadzonych prac wyremontowano klatkę schodową, korytarze, kuchnię wraz z zapleczem, małą sale na piętrze oraz sanitariaty. Pomieszczenia wyposażono w nowy sprzęt oraz meble. Dom Ludowy, w którym mieści się również świetlica i biblioteka służy nie tylko celom edukacyjnym i organizacji czasu wolnego dzieci i młodzieży, ale również jako miejsce do organizacji imprez okolicznościowych, zebrań wiejskich i spotkań mieszkańców.

 

Wartość wykonanych prac wynosi 339 668,45 zł. Zadanie jest dofinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020 w ramach realizacji operacji „Przebudowa Domów Ludowych pełniących funkcje kulturalne w miejscowościach Niedzieliska i Zaborów”. W najbliższym czasie zostanie ogłoszone postępowanie przetargowe na wykonanie prac w Domu Ludowym w Niedzieliskach.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr10spec

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .