Reklama
Rodzinny Piknik w Zaborowie
WYDARZENIA - Szczurowa
środa, 14 sierpnia 2019 07:54

W Centrum Wsi Zaborów odbył się Piknik Rodzinny z okazji 200. lecia Parafii Zaborów. Podczas pikniku został zorganizowany turniej wsi, w którym wzięli udział przedstawiciele 4 sołectw: Zaborowa, Dołęgi, Pojawia i Kwikowa. Zawodnicy rywalizowali między innymi w rozgrywkach w piłkę siatkową, gdzie zwycięzcą okazali się mieszkańcy Zaborowa. Przeprowadzono szereg różnych wesołych konkurencji, takich jak mistrzostwa sołtysów w ubijaniu piany, czy rzut gumowcem. Podczas ich rozgrywania radości i wesołych sytuacji było co niemiara, a właśnie o to chodziło organizatorom, których założeniem była dobra zabawa i integracja środowisk sołeckich z gminy Szczurowa.


Najlepszym zawodnikiem w ubijaniu piany okazał się wójt Zbigniew Moskal oraz Agnieszka Latuszek,  sołtys wsi Kwików. Impreza zgromadziła również smakoszy tradycyjnych potraw. Koła Gospodyń Wiejskich z Zaborowa, Dołęgi, Kwikowa i Pojawia przygotowały barwne, bogate stoiska, na których można było znaleźć dziesiątki wspaniałych potraw (m.in. zupy, pierogi, przekąski, ciastka i ciasta). Organizatorzy nie zapomnieli również  o najmłodszych uczestnikach turnieju, dla których przygotowali dmuchane zjeżdżalnie oraz szereg zabaw i gier prowadzonych przez Animatorów. Podczas przedsięwzięcia przeprowadzono również loterię fantową, a o godz. 21:00 odbył się pokaz laserów.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr10spec

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .