Reklama
Wakacyjna oferta brzeskiej pływalni
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 04 lipca 2008 03:19
Do istniejącej już od dawna propozycji korzystania z pływalni w każdą pierwszą sobotę miesiąca nawet przez cały dzień w cenie biletu jednogodzinnego, Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji przez okres wakacji dla swoich Klientów rozszerzył dołożył jeszcze kolejną możliwość. W lipcu i sierpniu, a więc przez całe wakacje we wszystkie poniedziałki oferujemy bilet całodzienny. Jest on w cenie normalnego biletu jednogodzinnego – a więc dzieci i emeryci płaca jedynie 5 zł, studenci 7zł, a dorośli 8 zł. We wszystkie pozostałe dni można korzystać z MEGA BILETU – biletu dwugodzinnego, który kosztuje niewiele drożej niż bilet godzinny, a pozwala się cieszyć relaksem bez częstego spoglądania na zegar. W upalne dni to najlepszy sposób na rodzinny, a co najważniejsze bezpieczny wypoczynek.
Na grupy zorganizowane – a więc półkolonie i kolonie również czeka atrakcyjna promocja – bilety grupowe w okresie wakacji z rabatem 40 % (3 zł). Pozwoli to skorzystać z uroków basenu maksymalnie dużej liczbie dzieci i młodzieży.

Dla tych, którzy mimo upału mają jeszcze ochotę na wysiłek, pozostają do dyspozycji cztery boiska do piłki plażowej, czynne przez siedem dni w tygodniu w godzinach funkcjonowania BOSiR-u , tj. od 6.30 do 22.00

Rodzice mogą spokojnie wysłać swoje pociechy na brzeską pływalnię, gdzie pod okiem ratowników mogą odpocząć w bezpiecznych warunkach. To szczególnie ważne, ponieważ korzystanie z różnych niestrzeżonych kąpielisk, może zakończyć się tragicznie. Cena kilku złotych nie jest wysokim rachunkiem za bezpieczeństwo i zdrowie. Nie warto ryzykować.

Więcej informacji nt aktualnych ofert można uzyskać w kasie brzeskiego basenu lub telefonicznie – 14 68 65 002.
 
[BOSiR

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .