Reklama
Biesiada Agroturystyczna z zespołem 'Sami'
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 02 lipca 2008 16:25

Smakosze regionalnych potraw i amatorzy dobrej zabawy spotkają się już po raz jedenasty na Biesiadzie Agroturystycznej w Porąbce Uszewskiej. Zaplanowana na 6 lipca na g. 15 impreza obfitować będzie nie tylko w kulinarne specjały, ale także ciekawą ofertę muzyczną. W finale obejrzymy pokaz sztucznych ogni. Biesiada wpisała się już na stałe w kalendarz imprez wakacyjnych. Oryginalna formuła polegająca na prezentacji i ocenie potraw przygotowanych przez właścicieli gospodarstw agroturystycznych oraz koła gospodyń wiejskich z całego regionu przyciąga co roku prawdziwe tłumy.


Inicjatorzy Biesiady – Koło Agroturystyczne w Porąbce Uszewskiej – dzięki współpracy Urzędu Gminy Dębno i Dębińskiego Centrum Kultury niemal co roku wzbogacają program spotkania tak, że niemal każdy może w nim znaleźć coś dla siebie.

W tym roku gwoździem programu ma być zaplanowany na godziną 22 pokaz sztucznych ogni. Wcześniej, jak zwykle, poznamy nagrodzone potrawy i osoby je przygotowujące, a na estradzie prezentować się będą lokalne zespołu, dzieci ze szkoły w Porąbce oraz gwiazdy. W tej roli wystąpią zespoły Bongo Jersulame oraz Sami. Utwór tej drugiej grupy „Lato 2000” okupował pierwsze miejsce radiowych list przebojów, a zespół dwukrotnie występował podczas festiwalu w Opolu w konkursie premier.

[gp]

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .