Reklama
Koncert zespołu RH+ w Borzęcinie
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 30 czerwca 2008 20:27
Wójt Gminy Borzęcin oraz Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie serdecznie wszystkich zapraszają na koncert wschodzącej gwiazdy polskiej sceny rockowej zespołu RH+. Występ odbędzie się w dniu 6 lipca (niedziela) na stadionie sportowym w Borzęcinie-Borku. Charakterystyczny skład (dwie gitary, bass, perkusja, trąbka oraz wokal) zapewniają grupie unikalne, rozpoznawalne brzmienie. Miało to swoje odzwierciedlenie na wielu większych, jak i mniejszych przeglądach muzycznych w całej Polsce, w których RH+ brało udział.  Zespół występował wspólnie z takimi gwiazdami, jak: Kult, Krzysztof Krawczyk, Zbigniew Wodecki, Kayah, Hey, Renata Dąbkowska, Ira, Myslovitz czy Szymon Wydra z Zespołem Carpe Diem.

 

Wcześniej, w ramach VI Memoriał Zdzisława Klisiewicza od godz. 14 rozgrywane będą mecze piłki nożnej pomiędzy drużynami: „Sokoła” Borzęcin, „Dąbrovii” Dąbrowa Tarnowska, „Orła” Dębno, „Bruk-Bet” Nieciecza. Od 17 przewidziano blok konkursów i zabaw dla najmłodszych i rodziców, w tym także przedstawienie teatralne przygotowane przez dzieci z przedszkola w Borzęcinie Górnym. O godz. 19 zaplanowano pokaz taneczny (SALSA, HIP-HOP, JUMP-STYLE), a od 19:30 koncert zespołu „Szósta zero dwie”. Po nim na scenie wystąpi gwiazda wieczoru GRUPA RH+. Imprezę zakończy tradycyjna dyskoteka plenerowa dla młodzieży.
Zespół RH+ to sześcioosobowa grupa przyjaciół z Jelcza - Laskowic i Wrocławia. Ich najnowszy utwór „Po prostu miłość” znajduje się bardzo wysoko na wielu listach przebojów ogólnopolskich stacji, takich jak Radio ZET, Radio Eska, RMF FM i innych rozgłośniach regionalnych. Teledysk do utworu często emitowany jest również w stacjach muzycznych (np. VIVA Polska). Skład zespołu: Paweł Motyl wokal, Maciej Krzewski gitara, Łukasz Góźdź gitara, Tomasz Klimowicz bas, Maciej Kozubal trąbka, Paweł Zybowski perkusja.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .