Reklama
"Życie masz nie tylko dla siebie. Zakład o dobro"
WYDARZENIA - Fotokronika
sobota, 30 grudnia 2017 23:10

Wielkie kolędowanie w Brzesku, w okresie świąteczno – noworocznym, na trwałe wpisało się w kalendarz wydarzeń kulturalnych i religijnych miasta oraz powiatu brzeskiego. Gromadzi tłumy, nie inaczej było dzisiaj. Warto dodać, że koncerty organizowane są nie tylko w Regionalnym Centrum Kulturalno -Bibliotecznym , ale także w domach parafialnych, w domach ludowych, w szkołach. Kilka spektakli wystawi grupa teatralna, która działa przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Jeden z nich odbył się dzisiaj, w Regionalnym Centrum Kulturalno –Bibliotecznym w Brzesku. Spotkanie w RCKB zorganizowano we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury. – Wspaniały spektakl, warto polecić go innym – to najczęstsze komentarze tych, którzy dzisiejsze popołudnie postanowili spędzić w Regionalnym Centrum Kulturalno – Bibliotecznym w Brzesku.   


Grupa teatralna, działająca na co dzień przy parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku przygotowała spektakl pt. "Życie masz nie tylko dla siebie. Zakład o dobro". Reżyserem tego spektaklu jest znana brzeska animatorka kultury, Agata Podłęcka,  natomiast o oprawę muzyczną (kompozycje i aranżacje muzyczne) zadbał Krzysztof Szydłowski.

(pr)

 

 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr112021

prosp02

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .