Reklama
Honorowy Obywatel Gminy Dębno
WYDARZENIA - Relacje TV
piątek, 27 listopada 2015 23:49

Pod koniec grudnia, podczas uroczystej sesji Rady Gminy Dębno, zostanie nadany pierwszy w dziejach tytuł Honorowy Obywatel  Gminy Dębno. Podczas ostatniej sesji Rady Gminy, tutejsi rajcy podjęli uchwałę w tej sprawie. Tym samym samorząd dołączył do grona tych samorządów w regionie, które w sposób szczególny chcą uhonorować osoby które wywodzą się stąd, od wielu lat mieszkają poza gmina, ale maja ogromny wpływ na jej rozwój i promocje w Polsce i świecie. – Pierwszy tytuł zostanie nadany podczas sesji, która jest zaplanowana na 30 grudnia 2015 roku – mówi naszej redakcji wójt gminy Dębno, Wiesław Kozłowski.

Uchwała Rady Gminy Dębno określa tryb i zasady nadawania tego tytułu.  Tytuł „Honorowy Obywatel Gminy Dębno jest wyrazem najwyższego wyróżnienia i uznania za działalność na rzecz lokalnej społeczności we wszystkich dziedzinach życia społecznego. – W grudniu uhonorujemy jedna osobę. Jestem przekonany, ze przyznanie tego tytułu kolejnym, to tylko kwestia czasu. Jest wiele osób, które w moim odczuciu, w sposób szczególny przyczyniły się do rozsławiania imienia naszej gminy w Polsce. Oczywiście gorąco zachęcam mieszkańców naszej gminy do zastanowienia się komu w przyszłości taka godność powinien nadać nasz samorząd. – dodaje wójt Kozłowski.

(mir)

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .