Reklama
Drwinia. Minister na półkolonii
WYDARZENIA - Region Bocheński
wtorek, 11 sierpnia 2015 00:59

Minister pracy i polityki socjalnej Władysław Kosiniak – Kamysz był gościem uczestników półkolonii, która została zorganizowana w gminie Drwinia. Podczas spotkania z dzieciakami towarzyszyli mu m.in. wójt Jan Pająk oraz  prezes Oddziału Małopolskiego Związku Młodzieży Wiejskiej Pan Łukasz Jawny. Udział całej trójki w tym spotkaniu nie jest dziełem przypadku. To trzej wymienieni panowie doprowadzili do wygospodarowania środków na ten cel.


Cała trójka wzięła udział w uroczystym zakończeniu półkolonii organizowanych przez Gminne Centrum Kultury i Promocji w Drwini z siedzibą w Grobli współfinasowanych przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia społecznego za pośrednictwem Związku Młodzieży Wiejskiej. Półkolonie zostały zorganizowane już po raz drugi w Gminie Drwinia, a w tym roku cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. "Organizowanie czasu wolnego dla dzieci podczas wakacji jest bardzo ważne nie tylko na terenach wiejskich  – wpływa to przede wszystkim na ich bezpieczeństwo ale również zapewnia  rodzicom pracującym pewien komfort z poczucia, że ich pociechy mają zorganizowany czas podczas ich nieobecności - mówi Jan Pająk Wójt Gminy Drwinia. Minister Władysław Kosiniak Kamysz ufundował pamiątkowe nagrody wszystkim uczestnikom półkolonii i wręczył je osobiście wraz z Wójtem Gminy, dyr. GCKiP: R. Brydniakiem oraz prezesem  Związku Młodzieży Wiejskiej Oddziału Małopolskiego Łukaszem Jawnym. – Cieszy mnie, że uczestniczę w tym wyjątkowym wydarzeniu, mam nadzieje, że ten letni wypoczynek będzie długo pamiętali – mówił do zebranych minister.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .