Reklama
Region: Donald Tusk odwiedzi Tarnów ?
WYDARZENIA - Region Tarnowski
piątek, 02 września 2011 21:14

Donald Tusk odwiedzi Tarnów. W przyszłym tygodniu weźmie udział w Forum Inwestycyjnym. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie Premier do Tarnowa przyjedzie w środę. Wizyta będzie trwała kilka godzin (10.30 - 13.00) po czym uda się do Zakładów Azotowych w Tarnowie - Mościcach, a następnie na Forum Ekonomiczne w Krynicy.

Tarnowskie Forum Inwestycyjne to „odprysk”, krynickiej imprezy. Celem forum jest prezentacja dorobku miasta i regionu, pozyskanie potencjalnych inwestorów. – Tarnów na mapie tego typu spotkań znalazł się przed czteroma laty. To doskonały sposób na pokazanie się z jak najlepszej strony – uważa pomysłodawca forum, minister Aleksnadre Grad. Premier Donald Tusk wręczy nagrodę dla najlepszego Inwestora i Inwestycji w Europie Środkowo - Wschodniej. W czasie dwudniowego forum Tarnów gościć będzie najważniejszych inwestorów z Polski i Europy Środkowej, prezesów Spółek Skarbu Państwa oraz przedstawicieli rządów i parlamentów z całej Europy. Tegoroczne forum, z racji polskiej prezydencji w Unii Europejskiej, będzie miało wyjątkowy charakter. W spotkaniu zaplanowanym na 6 i 7 września wezmą udział przedstawiciele państw członkowskich i krajów kandydujących do UE, inwestorzy oraz przedstawiciele rządów i parlamentów odpowiedzialnych za przebieg prywatyzacji w Europie. Spotkanie będzie też okazją do podsumowania 20 lat transformacji w Polsce. Uczestnicy forum zmierzą się też z problemem kryzysu światowego i jego wpływu na gospodarki poszczególnych krajów – zwłaszcza Europy Środkowej i Wschodniej.

Tematem drugiego dnia forum będzie bezpieczeństwo energetyczne. To zresztą jedno z głównych zagadnień polskiej prezydencji w Unii Europejskiej. Zaproszeni goście i prelegenci będą również dyskutować na temat obrotu nieruchomościami i najnowszymi trendami dotyczącymi tej tematyki.

[mir]


Komentarze (1)

Pseudonim : Sukces goni sukces 02 września 2011 22:22
Jak wyżej

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .