Reklama
Sprawcy rozboju trafili do aresztu
WYDARZENIA - Kronika Policyjna
środa, 22 grudnia 2010 01:36
Policjanci Posterunku Policji w Szczurowej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy napadli na mieszkańca Szczurowej (powiat brzeski) zabierając mu pieniądze i dokumenty. Sprawcy rozboju najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie. W piątkową noc (17.12) mężczyzna wracał do domu. Gdy szedł ulicą został zaatakowany przez grupę mężczyzn. 41-latek został dotkliwie pobity. Napastnicy bili go i kopali po całym ciele. Po chwili zabrali mu sporą sumę pieniędzy i dokumenty. Pokrzywdzony o zdarzeniu zawiadomił dyżurnego jednostki, który natychmiast na miejsce wysłał policjantów. Kilka minut później, w pobliskiej miejscowości, policjanci zatrzymali jednego ze sprawców rozboju. Pokrzywdzony rozpoznał w nim swojego oprawcę. Na następny dzień doszło do kolejnych zatrzymań. Jak ustalili policjanci czterech zatrzymanych przed rozbojem przebywało w lokalu na terenie Szczurowej.

 To właśnie tam upatrzyli sobie ofiarę. Ich uwagę przykuła spora ilość banknotów, którą pokrzywdzony wyciągnął z kieszeni płacąc rachunek w lokalu. Od tamtego czasu mężczyzna był obserwowany, a jego oprawcy czekali tylko na odpowiedni moment. Gdy pokrzywdzony opuścił lokal, cała czwórka wyszła za nim i zaatakowała go. 41-latek trafił do szpitala. Natomiast jego oprawcy decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie.

[eb]

 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .