Reklama
17-latka omal nie rozjechał pociąg PDF Drukuj Email
poniedziałek, 13 grudnia 2010 19:31
Ta przygoda mogła zakończyć się bardzo tragicznie dla 17-latka, który przy torach kolejowych uciął sobie drzemkę. Nawet nie zorientował się  kiedy obok niego przemknął pociąg. Przemoczonym i kompletnie pijanym nastolatkiem zajęły się służby ratunkowe.
W sobotnią noc dyżurny brzeskiej jednostki odebrał telefoniczne zgłoszenie o tym, iż na torach kolejowych leży mężczyzna.
 
Zgłaszająca przypuszczała, że najprawdopodobniej został on potrącony przez pociąg. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zauważyli mężczyznę, który w pobliżu torów leżał twarzą w śniegu. Policjanci natychmiast sprawdzili czy młody człowiek żyje. Okazało się, że 17-latkowi nic nie jest, poza tym że był przemoczony i kompletnie pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Z opresji nastolatek wyszedł bez szwanku, nawet nie miał zadraśnięcia. 17-latek niczego nie pamiętał - o swoim nieodpowiedzialnym zachowaniu dowiedział się od mundurowych.

[eb]

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatrbane2

pr112021

prosp02

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .