Reklama
I LO - 6 w Małopolsce
WYDARZENIA - Region Bocheński
środa, 20 stycznia 2010 18:26
1lobochnia6 w Małopolsce, a 88 w kraju – taki wynik osiągnęło bocheńskie I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych przygotowanym przez „Rzeczpospolitą” i „Perspektywy”.

Pozycja szkoły w rankingu była uzależniona od ilości olimpiad, w których brała udział szkoła oraz liczby laureatów i finalistów. Pozycja bocheńskiego liceum od roku ubiegłego wzrosła aż o 144 miejsca. W województwie małopolskim bocheńską placówkę wyprzedziły jedynie cztery szkoły krakowskie oraz liceum w Olkuszu.

 

Bardzo się cieszę z tak wysokiej pozycji naszego liceum. Ten wynik jest efektem wspólnej pracy dyrekcji, nauczycieli i uczniów, czego serdecznie gratuluję. Na pewno wszystkich którym bliskie jest I LO ucieszy wiadomość, iż w tym roku w budynku szkoły rozpoczynamy pierwszy etap prac modernizacyjnych – mówi starosta bocheński Jacek Pająk.

Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych został opublikowany w "Rzeczpospolitej" w dniu 14. stycznia 2010 roku.

[sp]


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .