Reklama
Akcja Zima
WYDARZENIA - Kronika Policyjna
sobota, 19 grudnia 2009 01:33
zima_brzeskoBrzescy policjanci tradycyjnie jak co roku będą prowadzić szeroko zakrojone działania profilaktyczne w ramach akcji "Zima 2009/2010".  Policjanci, głównie dzielnicowi w swoich rejonach służbowych, dokonują rozpoznania osób samotnych i niedołężnych celem udzielenia im wszechstronnej pomocy przez odpowiednie służby i ochrony przez niekorzystnymi skutkami okresu zimowego. W trakcie codziennej służby będą również udzielać pomocy osobom nietrzeźwym i bezdomnym, wykorzystując m.in. policyjne radiowozy do transportu tych osób i przewiezienia ich do odpowiednich placówek. Policjanci apelują do mieszkańców by wszelkie informacje o osobach, które mogą być zagrożone wychłodzeniem przekazywali na bezpłatny numer telefonu alarmowego 997. Do zadań policjantów  w tym okresie należeć będzie także egzekwowanie od właścicieli i zarządców nieruchomości obowiązku usuwania śniegu i lodu z chodników przyległych do posesji oraz dachów budynków.

 

Stale będzie monitorowany stan dróg powiatu brzeskiego pod kątem ich przejezdności i zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego. O wszelkich nieprawidłowościach celem natychmiastowego ich wyeliminowania zostaną poinformowane służby odpowiedzialne za prawidłowe utrzymanie dróg i ulic.

[pw]


Komentarze (6)

Pseudonim : rar 19 grudnia 2009 14:08
Póki co na drogach nie jest tragicznie.
Pseudonim : Arni 19 grudnia 2009 16:22
Ale w dni robocze, gdy padał śnieg było tragicznie. W pierwszy dzień drogi były nieposypane
Pseudonim : Łukasz 20 grudnia 2009 08:50
już jest tragicznie...
Pseudonim : mario 20 grudnia 2009 11:06
o taka akcje mogly by sie postarac sluzby odpowiednie do odsniezania ulic, pelno sniegu na ulicach, ale oni maja to gleboko w d....Wychodza z zalozenia ze auta czesc sniegu rozjezdza a reszta stopnieje w polowie tygodnia.jednym slowem zima znow ich zaskoczyla, a nie daj Boze niech ktos uszkodzi sobie autko przez taki stan drog, to powiedza Ci ze nie zachowale(a)s predkosci do panujacych warunkow
Pseudonim : ad 21 grudnia 2009 13:11
Ktoś odpowiedzialny za odśnieżanie dróg w Brzesku powinien stracić robotę w trybie dyscyplinarnym!
Pseudonim : anomin 21 grudnia 2009 23:42
najpierw zastanowcie co piszecie a potem to robcie

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .