Reklama
Tragedia na torach - zgineli mieszkańcy powiatu
WYDARZENIA - Region Bocheński
poniedziałek, 12 października 2009 17:58
W zderzeniu samochodu osobowego z pociągiem pospiesznym, do którego doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Gorzkowie, zginęło dwóch mężczyzn. Fiatem cinquecento jechali dwaj mieszkańcy Poręby Spytkowskiej. Z ustaleń policjantów wynika, że auto wjechało na tory, kiedy przejechał pociąg w kierunku Tarnowa. Jednak kierowca nie zauważył pociągu nadjeżdżającego z Tarnowa drugim torem.

Ruch kolejowy na trasie Kraków-Tarnów jest wstrzymany - poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bochni asp. Leszek Machaj.

Na skutek uderzenia samochód został doszczętnie rozbity, a jadący nim mężczyźni zostali wyrzuceni z auta. - Mimo akcji reanimacyjnej jeden z mężczyzn zmarł na miejscu. Drugi został przetransportowany do bocheńskiego szpitala z obrażeniami wewnętrznymi ciała - poinformował Machaj. Niestety lekarzom nie udało się go uratować. Mężczyzna zmarł.
 
[źródło: interia.pl]

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .