Reklama
poniedziałek, 12 marca 2007 18:21

Tradycyjnie z okazji Pierwszego Dnia Wiosny – 21 marca br. odbędzie się przegląd artystyczny szkół ponadgimnazjalnych powiatu brzeskiego. Tym razem impreza będzie miała miejsce w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Szczurowej. Tematem poprzednich przeglądów artystycznych była kultura krajów Unii Europejskiej, czy też poszczególnych regionów  Polski. W ubiegłym roku młodzi artyści prezentowali z kolei tradycję, obyczaje, historię „Małej Ojczyzny” czyli Ziemi Brzeskiej. 
Tym razem w ramach imprezy, która będzie miała charakter przeglądu spektakli teatralnych zaprezentowane zostaną adaptacje sztuk teatralnych, przygotowane przez poszczególne szkoły tj. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Brzesku, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Brzesku, Zespół Szkół w Czchowie, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łysej Górze oraz Zespół Szkół w Szczurowej.

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatrbane2

pr112021

prosp02

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .