Reklama
Stypendia dla najzdolniejszych
WYDARZENIA - w Powiecie
wtorek, 09 grudnia 2008 09:20
8 grudnia w Starostwie Powiatowym w Brzesku odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów w ramach projektu "Stypendia dla najzdolniejszych", którego dokonał starosta brzeski Ryszard Ożóg. W tym roku stypendia w kwocie 2000 zł otrzymało 121 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. O stypendium mogli ubiegać się uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu brzeskiego, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, a jednocześnie spełnili kryterium socjalne. Nabór wniosków został przeprowadzony od 12 do 25 listopada 2008 r. W ramach projektu "Stypendia dla najzdolniejszych" Powiat Brzeski przyznał 121 stypendiów dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (klasy II, III, IV) kończących się maturą. Stypendium zostało przyznane w wysokości 250 zł miesięcznie na okres 8 miesięcy (od stycznia do czerwca 2008 roku oraz od września do października 2008 roku) i zostało wypłacone jednorazowo w kwocie 2000 zł brutto.

 

Projekt "Stypendia dla najzdolniejszych" finansowany był ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu Państwa.
 
[SP] 

 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatrbane2

pr112021

prosp02

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .