Reklama
Żeglarskie Mistrzynie Polski z Łysej Góry PDF Drukuj Email
środa, 26 listopada 2008 15:44
List gratulacyjny i zapowiedź sponsoringu otrzymała od władz samorządowych Gminy Dębno pochodząca z Łysej Góry Jolanta Ogar, mistrzyni Polski w żeglarstwie w klasie 470. Sportsmenka wraz z ze swoją partnerką i trenerem była gościem specjalnym sesji Rady Gminy w Dębnie. Informacje o sukcesie krajanki dotarła do Gminy Dębno dzięki trenerowi Adamowi Petraszowi, który powiadomił o tym samorządowe władze. W odpowiedzi otrzymał zaproszenie do udziału w listopadowej sesji Rady Gminy. Samorządowcy przyjęli sportowców z Gdyni bardzo ciepło. - Jest mi niezmiernie miło, że możemy gościć u siebie najlepszych żeglarzy w kraju. W ślad za dzisiejszymi życzeniami dalszych sukcesów oraz skromnym upominkiem być może pójdzie jakaś forma sponsoringu – mówił Grzegorz Brach, Wójt Gminy Dębno. Goście – obok Jolanty Ogar i trenera przyjechała także partnerka - odwzajemnili się pamiątkowymi zdjęciami z dekoracji wraz z podopisami oraz specjalnymi podziękowaniami.
 
W niedawnych Mistrzostwach Polski w klasie 470 nie miały sobie równych pokonując nie tylko wszystkie żeńskie załogi, ale także kilka załóg męskich. W tym składzie było to ich pierwsze Mistrzostwo Polski. Sama Jolanta Ogar na najwyższym podium stanęła już po raz trzeci z tym, że wcześniej tworzyła parę z inną zawodniczką w roli sternika. Żeglarska mistrzyni z gminą Dębno w dalszym ciągu utrzymuje ścisłe kontakty. Ze względu na sportowe zajęcia bywa tutaj rzadko, ale za to systematycznie odwiedzając najbliższą rodzinę. Jej najważniejszym sportowym celem na najbliższe lata jest udział w olimpiadzie w Londynie w 2012 roku. - Przygotowania rozpoczynamy już w nadchodzącym roku – podkreśla. 

[gp]

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .