Reklama
Gmina Dębno. Jednogłośny budżet
WYDARZENIA - Dębno
poniedziałek, 03 stycznia 2022 23:38

28 grudnia odbyła się XV sesja Rady Gminy Dębno. Po wysłuchaniu pozytywnych opinii o projekcie budżetu wszystkich komisji stałych organu stanowiącego oraz Regionalnej Izby Obrachunkowej radni przyjęli propozycję budżetu na przyszły rok kalendarzowy jednogłośnie.

Ponadto podczas obrad Sesji podjęto uchwały w sprawach: uchwalenia ramowego planu pracy Rady Gminy Dębno na rok 2022, zmiany uchwały Nr XII/38/2021 Rady Gminy Dębno z dnia 28 października 2021 r. w sprawie utworzenia jednostki budżetowej Gminy Dębno pod nazwą Publiczny Żłobek w Sufczynie, przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki
i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022. Uchwalono także Wieloletnią Prognozę Finansową Gminy Dębno.

W Sesji uczestniczyła również Pani Poseł Józefa Szczurek-Żelazko, która w trakcie swojej wypowiedzi m.in. podziękowała za dobrą współpracę z Panem Wójtem Wiesławem Kozłowskim oraz z Radnymi. Owocna współpraca pozwoliła na zrealizowanie tak wielu inwestycji mających służyć poprawie życia mieszkańców.

 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .